Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه اکنون تبدیل به یکی از ملزومات فروشگاه های مختلف شده است. این موضوع به خاطر کیفیت و کارایی بسیار خوب این نوع از سایبان ها می باشد. از طرفی حفاظت مغازه ها در برابر ورود نور مستقیم آفتاب دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و باعث شده تا سایه بان مغازه کاربرد بسیار بیشتری پیدا کند. برای آشنایی بیشتر با چادر و سایبان مغازه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مزیتهای سایبان مغازه

 سایبان مغازه از چند نظر برای صاحب آن ارزشمند است. اولین مزیت سایبان مغازه، راحتی خود مغازه‌دار و کارکنان آن است. که ساعت‌های طولانی در این مکان به سر می‌برند. و تحمل فضایی با حرارت بالا یا نور شدید برایشان بسیار سخت است.

با استفاده از سایبان مغازه مشتریان با آسودگی، انتخاب‌های مناسب و متعدد خود را انجام می‌دهند. علاوه بر این، یک سایبان مغازه خوب باعث می‌شود که هوای مغازه بر روی ذهنیت خریدار تأثیر منفی نگذارد. و مراجعات بعدی او را هم بتوانیم میسر کنیم.

انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه در مدلهای متنوعی توسط شرکت آقای سایبان طراحی و تولید میشود.در ادامه با انواع سایه بان که میتوان برای فروشگاهها استفاده نمود، آشنا میشویم.

سایبان دستی مغازه

برای فروشگاهها میتوان از سایه بان دستی مغازه استفاده نمود این مدل از سایبانها بوسیله هندل ( میله سایبان) وگیربکس باز و بسته میشوند.

سایبان برقی مغازه

سایه بان برقی مغازه مدل مدرن تری از سایبانهای اروپایی میباشد. که بجای استفاده از دسته و گیربکس از موتور برقی، ریموت و ریسیور برای بسته و باز کردن آن استفاده میشود.

سایبان بازویی مغازه

سایه بان بازویی مغازه تا در دهنه های بین 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 متر یا 3 متر توسط تولیدی آقای سایبان تولید میشود.

سایبان کالسکه ای مغازه

سایه بان کالسکه ای مغازه تا دهنه 6 متر و با بازشوندگی 1.20 در رنگهای متنوع و با روکش های استاندارد کانتینری تولید میشود.

سایبان زنجیری مغازه

سایه بان زنجیری مغازه یکی از انواع سایبان فنری( سایبان بازویی) میباشد. که در بازوهای آن زنجیر استفاده میشود.

سایبان سیم بکسلی مغازه

سایه بان سیم بکسلی مغازه یکی از انواع سایبان بازویی (سایبان فنری) میباشد که در بازوهای آن از زنجیر استفاده میشود.

سایبان دستی مغازه

هزینه ساخت سایه بان مغازه

معمولا متریالی که می توان با استفاده از آنها سایبان ساخت، متفاوت می باشند. به همین خاطر ممکن است بتوان با قیمت های مختلفی یک سایه بان تولید کرد. نوع پارچه سایبان و همچنین نوع موتور می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت نهایی سایه بان داشته باشند. البته جنس پروفیل ها و وزن آنها نیز تا حدود زیادی بر روی قیمت نهایی سایه بان مغازه تاثیر گذار است. ابعاد یک سایبان نیز از دیگر عواملی به شمار می رود که بر روی قیمت سایبان مغازه دارای تاثیرات بسیار زیادی است. بدین ترتیب عوامل مختلفی را می توان در هزینه ساخت سایه بان مغازه تاثیر گذار دانست.

مشاوره انتخاب سایبان مناسب بر اساس متراژ و کاربرد آن بصورت تخصصی توسط کارشناسان آقای سایبان انجام میشود.

سفارش سایبان مغازه

جهت سفارش انواع سایبان با کارشناسان شرکت آقای سایه بان تماس حاصل فرمایید. و پس از اخذ مشاوره رایگان نسبت به ثبت سفارش سایبان مدنظرتان اقدام فرمایید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×