Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان کانکس

سایبان کانکس

سایبان کانکس یکی از ملزوماتی است که می توان از آن برای حفاظت درب و پنجره های کانتینر استفاده کرد. سایبان کانتینر معمولا می تواند از نوع سایبان بازویی و یا سایه بان کالسکه ای انتخاب شود. سایه بان کانکس می تواند با استفاده از موتور به صورت سایبان برقی نیز مورد استفاده قرار بگیرد تا استفاده از آن بسیار راحت تر شود.

آشنایی با سایبان کانکس

سایبان کانکس که می توان آن را سایبان کاروان یا سایبان نگهبانی نیز نامید. یکی از نمونه های تولید شده از سایه بان میباشد. که در سال های اخیر، حجم استفاده از آن با افزایش قابل ملاحظه روبرو بوده است. سایه بان کانکس معمولا بر روی درب و یا پنجره های موجود بر روی کانتین ها نصب می شود. سایبان کانتینر را معمولا شرکت های آقای سایبان از بهترین متریال تهیه و تولید می نماید. تا کارایی بیشتری داشته باشند. سایبان نگهبانی معمولا هم به صورت سایبان دستی و هم به صورت برقی قابل تولید می باشد. با توجه به راحتی بیشتر معمولا در اغلب موارد سایه بان برقی به سایه بان های دستی ترجیح داده می شود.

سایبان کانکس را شرکت آقای سایه بان با قیمت های مختلفی تهیه و تولید مینماید. تنوع در قیمت این نوع از سایبان ها با تغییراتی در متریال مصرفی ایجاد می شود. بدین ترتیب طبق سفارش مشتری می توان این نوع از سایبان ها را با قیمت مناسب تولید کرد. معمولا سایبان کانکس با طرح و رنگ های مختلف قابل تولید می باشد. در ادامه این مطلب، می توان با طرح های مختلفی که می توان سایبان مناسب برای کانتینر را تهیه نمود، آشنا می شویم.

انواع مختلف سایبان کانکس

سایبان بازویی کانکس

سایبان بازویی (سایبان فنری) یکی از با کیفیت ترین نمونه از انواع سایبان به شمار می رود که می توان از آن برای کانتینر استفاده کرد. سایبان بازویی معمولا این قابلیت را دارد تا به صورت برقی نیز تولید شود. سایبان های برقی به سادگی با استفاده از موتور الکتریکی باز و بسته می شوند. این نوع از سایبان ها معمولا دارای بازوهایی برای باز و بسته شدن سایه بان می باشند. سایبان بازویی این قابلیت را دارد که از آن به عنوان سایه بان مغازه و یا سایه بان فروشگاه استفاده شود. سایبان بازویی معمولا با روکش های با کیفیت پوشانده می شود تا بتواند از ورود نور آفتاب و همچنین رطوبت باران کانکس ها را در امان نگه دارد. سایبان کانکس از نوع بازویی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد.

سایبان کانتینر

سایبان کالسکه ای کاروان

یک نمونه دیگر از سایبان هایی که می توان بر روی کانکس یا کانتینر از آن استفاده کرد. سایبان کالسکه ای می باشد. سایبان کالسکه ای به خاطر طراحی زیبا و منحصر به فرد توانسته است. علاوه بر اینکه نور و رطوبت را از کانکس دور نگه دارد، ظاهر کانتینر را نیز بسیار زیبا تر کنند.

سایبان کانکس طرح کالسکه ای در رنگ های بسیار مختلف و حتی به صورت تبلیغاتی نیز قابل تولید می باشد. بدین ترتیب برای کانتینر یا کانکس هایی که تجاری بوده و به عنوان فروشگاه از آنها استفاده می شود بسیار مناسب می باشند. زیرا با استفاده از سایبان کالسکه ای می توان تبلیغات دلخواه خود را بر روی روکش سایبان چاپ کرد. چاپ تبلیغات بر روی سایه بان مغازه و یا سایه بان فروشگاه باعث می شود تا تعداد مشتریان روز به روز بیشتر شوند. سایبان کالسکه ای در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تولید می باشد.

قیمت سایبان کانکس

قیمت سایه بان کانکس با توجه به ابعاد آن و متریال مورد استفاده در آن تعیین میشود. جهت استعلام قیمت انواع سایبان و اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت آقای سایه بان تماس حاصل فرمایید.

خرید سایه بان کانکس

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×