Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان بالکن

سایبان بالکن

سایبان بالکن یک محصول تزئینی نیست. برخی از افراد تصور می کنند که سایبان تراس صرفاً جنبه زیبایی بصری داشته و برای بهبود نمای ساختمان نصب می شود. هر چند افزایش زیبایی نما، یکی از کاربرد های سایبان بالکن است، ولی باید به جنبه های کاربردی آن هم توجه داشت.

خرید سایبان بالکن

چرا نصب سایبان بالکن ضروری است؟

سایبان بالکن یک محصول تزئینی، با کارکرد صرفاً زیبایی نیست. ممکن است برخی از افراد تصور کنند نصب سایبان بالکن یک اقدام مازاد است، اما وقتی به مزایای این کار می اندیشیم، هر چه بیشتر برای انجام این کار راغب می شویم. سایبان تراس، با کنترل میزان نوری که به تراس می تابد، امکان استفاده حداکثری از این فضا را در اختیار ساکنین ساختمان قرار می دهد. این مسئله در آپارتمان های امروزی که به شدت با کمبود فضا، به خصوص فضای بازی که با محیط باز اطراف در ارتباط باشد، مواجه اند، ضروری است. کته دوم در رابطه با ضرورت نصب سایبان در تراس، اثر آن بر محیط داخلی ساختمان است. یک سایبان تراس استاندارد، با قابلیت تنظیم زاویه و جهت، امکان باز و بسته شدن و … می تواند شدت نوری که از محیط بیرونی به داخل منزل می تابد را کنترل کند. کنترل شدت نور ورودی به فضای داخلی، موجب کاهش آسیب به وسایل منزل، گلدان ها و گیاهان آپارتمانی و مهم تر از همه، آسایش ساکنین می شود. برای انتخاب یک سایبان خوب، معیار هایی وجود دارد که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم.

خرید سایبان بالکن

کارایی، معیار نخست برای انتخاب یک سایبان بالکن:

برای داشتن یک سایبان تراس کاربردی لازم است ابتدا به بررسی شرایط تراس خود بپردازیم. سپس از میان همه گزینه های موجود در بازار، بهترین انتخاب  را داشته باشیم. برای انتخاب یک سایبان بالکن با حداکثر کارایی، باید انتظاری که از آن داریم را به درستی بیان کنیم. آیا به یک سایه بان ثابت برای تراس نیاز دارید، یا مایلید به صورت مکرر آن را جمع کنید و سپس بگسترانید؟ اگر انواع سایبان بازویی و متحرک سایبان، مد نظر شما است، آیا باز و بسته کردن دستی آن برای شما مقدور است؟ پاسخ به این دو پرسش اساسی، در کنار بررسی ویژگی های بالکن یا تراسی که قصد داریم سایبان را در آن نصب کنیم، می تواند ما را به انتخاب یکی از انواع سایبان های ثابت یا متحرک، متحرک دستی یا متحرک اتومات و … رهنمون سازد. در کنار این موارد کلی، توجه به کارکرد قطعات اصلی سایبان، از جمله بازو ها، لولا ها و موتور دستگاه، پس از نصب آن، بسیار مهم است. در صورتی که پس از نصب، هر­گونه صدای غیرعادی و مشکوک در اجزای متحرک سایبان شما را نگران کرد، به سرعت با شرکت نصاب سایبان تماس حاصل نموده و مورد را مطرح فرمایید. خریداری سایبان از یک فروشنده معتبر و متعهد، که ضمانت های لازم برای محصول خود ارائه می دهد، در اینجا خود را به خوبی نمایان می کند. با در اختیار داشتن یک ضمانت نامه معتبر، هرگونه مشکل فنی در سایبان نصب شده، بر عهده شرکت آقای سایبان بوده و شرکت موظف است به بهترین شکل، آن را جبران نماید.

سایبان تراس، کارایی فضای باز بیرونی منزل را افزایش می دهد.

قیمت سایبان بالکن
قیمت سایبان بالکن

زیبایی، یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب سایبان بالکن:

یک سایبان تراس زیبا، علاوه بر کاربرد هایی که دارد، به زیبایی نما هم می افزاید. در قسمت های قبلی به کارایی سایبان تراس و اهمیت آن اشاره شد. با انتخاب یک سایبان تراس زیبا، در واقع با یک تیر، دو نشان می زنیم. انواع مختلفی از سایبان تراس، با شیوه های متفاوت طراحی، در بازار موجود است. ابتدا نوع سایبان مورد نظر خود را از میان انواع سایبان کالسکه ای، چتری، بازویی، ایکس شکل، پارچه ای و … انتخاب کنید. سپس از تولید کننده سایبان تراس خود بخواهید کاتالوگی از پارچه هایی که به عنوان روکش برای سایبان تراس بکار می برد را در اختیار شما قرار دهد. انواع مختلفی از پارچه های ضد آب و ضد آفتاب، با طرح های متنوع، برای استفاده به عنوان روکش سایبان تولید و استفاده می شود. با در نظر گرفتن نمای ساختمان، بهترین گزینه ای که به تکمیل آن می پردازد را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید. به عنوان یک توصیه عمومی، اگر قصد نصب سایبان تراس در جبهه عمومی ساختمان، یعنی وجهی از نما که در انظار عمومی شهری است، توصیه می شود تا جای ممکن از انتخاب رنگ های متضاد با نما خودداری شود، تا یکپارچگی سیمای شهری حفظ شود. همچنین اگر ساکنین تمامی واحد های مسکونی یک ساختمان یا یک راسته تجاری، با یکدیگر توافق نموده و اقدام به نصب سایبان های یکپارچه ای نمایند، جلوه خاصی به نمای شهری خواهند بخشید.

یک تراس زیبا و سایبانی که با آن همخوانی دارد.

سایبان بالکن و تراس
سایبان بالکن و تراس

قیمت  سایبان بالکن:

قیمت سایبان تراس یکی از فاکتورهای تعیین کننده در انتخاب های مشتریان این محصول است. سایبان بالکن از اجزای متنوعی تشکیل شده است که کیفیت و قیمت هر یک از این اجرا، بر قیمت نهایی سایبان تراس اثرگذار است. قیمت سایبان تراس برآیندی از قیمت بازوها و فریم آن، لولا ها و در نهایت روکش سایبان است. در کنار این موارد، هزینه آماده سازی بستر نصب سایبان و هزینه آماده سازی سایبان اختصاصی تراس، بالکن، جلوی مغازه یا واحد تجاری و … خود را هم مدنظر قرار دهید. نکته قابل توجه در ارتباط با قیمت سایبان تراس، توجه به کیفیت، در کنار قیمت است. استفاده از متریال تقلبی و با کیفیت پایین ممکن است به کاهش هزینه های اولیه خرید و نصب منجر شود، اما در ادامه و در عمل، کاربرد سایبان را محدود نموده و کاربر را با مشکلات عدیده ای مواجه می نماید. در صورت نصب چنین سایبان های بی کیفیتی، بدون شک پس از مدتی مجبور به تعویض آن و هزینه چندباره برای سایبان تراس می شوید.

از آنچه گفته شد، چنین بر می آید که نصب یک سایبان بالکن استاندارد، در بسیاری از موارد، نه یک انتخاب، بلکه یک ضرورت است. با بررسی دقیق انواع سایبان بالکن موجود در بازار، می توان بهترین سایبان موجود در بازار را شناسایی و انتخاب کرد. لازمه یک انتخاب درست، کسب اطلاعات  اساسی و بروز، از محصولات موجود در بازار است. تنوع انواع سایبان بالکن ممکن است در نگاه اول، انتخاب را برای ما دشوار کند. برای حل این مشکل پیشنهاد می شود، از شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات تولید و نصب سایبان تراس استفاده کنیم. کارشناسان مجرب و متعهد ما، با بررسی آخرین نوآوری های صورت گرفته در این زمینه، هواره دانش خود را بروز نگه داشته و می توانند بهترین پیشنهاد ها را برای شما داشته باشند.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×