Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

پارچه سایبان

پارچه سایبان

پارچه سایبان یکی از ملزوماتی است که در هنگام خرید سایبان باید تهیه شود. تا بتوان از آن به عنوان روکش سایبان استفاده کرد.

توضیحاتی در مورد پارچه سایبان

پارچه سایبان یکی از مهمترین اجزای هر سایه بانی به شمار می رود. هیچ سایبانی بدون داشتن پارچه مناسب نمی تواند، کارایی مورد انتظار را داشته باشد و مصرف کننده را به هدف نهایی خود از خرید سایبان برساند. انتخاب پارچه سایبان می تواند توسط مشتری انجام شود و یا قبل از انتخاب مشتری و کارشناسان شرکت مشورت های لازم برای انتخاب نوع پارچه مخصوص سایبان را انجام بدهند. تا از این طریق بهترین انتخاب ممکن انجام شود.

پارچه سایبان باید دارای یک سری مزایا باشد تا از این طریق بتواند نیاز مصرف کننده را برطرف و رضایت وی را جلب نماید. یکی از مزایای اصلی که پارچه مخصوص سایبان باید داشته باشد، دوام و طول عمر بالا می باشد. اگر پارچه ای دوام کافی نداشته باشد، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی نیاز به تعویض پیدا می کند. این موضوع از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبوده و ممکن است بسیاری از افراد را به دردسر بیندازد. به همین خاطر معمولا پارچه هایی که مقاومت بسیار بالایی دارند برای انواع سایبان انتخاب می شوند. در این مطلب قصد داریم رایج ترین مدل های پارچه سایبان را معرفی کنیم تا همه افراد با آنها آشنا شوند.

 انواع پارچه سایبان

پارچه برزنت

یکی از رایج ترین نمونه های پارچه سایبان، برزنت است. پارچه برزنت تقریبا تمام معیارهایی که یک پارچه مخصوص سایبان باید داشته باشد را دارد. به همین خاطر است که معمولا استفاده از این پارچه سال هاست که برای انواع سایبان استفاده می شود. پارچه برزنت دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و می تواند در برابر اشیاء نوک تیز، اشتعال و رطوبت عملکرد راضی کننده ای داشته باشد. این پارچه با تنوع رنگ بسیار خوبی که دارد، برای همه سلیقه ها می تواند گزینه ای راضی کننده باشد.

پارچه نانو

پارچه نانو یکی از جدیدترین نمونه های پارچه سایبان به شمار می رود. این نوع پارچه به خاطر مقاومت بسیار خوبی که در برابر رطوبت دارد، گزینه بسیار مطلوبی برای استان های شمالی کشور به شمار می رود. با توجه به نانو بودن این پارچه، معمولا قیمت آن نسبت به پارچه برزنتی بالاتر است. تنوع رنگی در این نوع پارچه ها محدود تر از پارچه های برزنتی است. با توجه به مواردی که به آنها اشاره کردیم، پارچه نانو مشتریان خاص خود را دارد و هر کسی از این نوع پارچه برای سایبان خود استفاده نمی کند.

پارچه پی وی سی

این نوع پارچه دارای خصوصیات بارز بسیار زیادی است. که یکی از مهمترین خصوصیات آن، ضد آب بودن و داشتن قابلیت شست و شو است. پارچه پی وی سی دارای مشخصات فیزیکی ایده آلی به عنوان روکش سایبان می باشد. این ویژگی ها به هیچ وجه باعث بالا رفتن قیمت این نوع پارچه نشده و با قیمت بسیار معقول می توان این نوع پارچه ها را برای انواع سایه بان تهیه کرد. مزیت هایی که پارچه پی وی سی داشته باعث شده تا بسیاری از مشتریان این نوع پارچه را برای سایبان های خود انتخاب کرده و از آنها نهایت استفاده را داشته باشند.

پارچه پی وی سی
                   پارچه پی وی سی

خرید پارچه سایه بان 

برای استعلام قیمت و خرید پارچه سایه بان میتوانید با کارشناسان فروش آقای سایه بان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکیل فرمایید. 

خرید پارچه سایبان

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×