Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سفارش سایبان

سفارش سایبان 

سفارش سایبان یکی از مراحل بسیار مهم برای خرید انواع سایبان است. اگر اطلاعات فنی کامل و دقیقی در مورد المان های مختلف یک سایبان نداشته باشیم، نمی توانیم سفارش را مطابق با نیاز و سلیقه خود ثبت کنیم. بدین ترتیب ممکن است محصول نهایی آن چیزی که نیاز داریم، نباشد. برای آشنایی بیشتر ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

سفارش سایبان

در هنگام سفارش سایه بان چه المان هایی را باید مشخص کنیم؟

هر سایبان دارای المان های مختلفی است که نیاز است در هنگام سفارش سایبان آنها را مشخص کنیم. مشخص شدن المان ها کمک می کند تا شرکت سازنده بتواند محصولی مطابق با سلیقه، نیاز و بودجه ما تولید نماید. با این وجود برای ثبت سفارش هر سایبان نیاز است. ابتدا المان های مختلف را تعیین کنیم. تا از این طریق بتوانیم محصولی بسیار نزدیک به نیاز خود تحویل بگیریم. در صورتی که المان ها را به خوبی برای شرکت سازنده تعیین نکنیم، ممکن است محصولی متفاوت با آنچه ما در ذهن داریم تولید نماید.

از جمله المان هایی که در هنگام ثبت سفارش انواع سایبان باید به آنها توجه شود می توان به ابعاد و اندازه ها، نوع سایبان، جنس روکش، ساده یا تبلیغاتی بودن، برقی یا دستی بودن، ثابت یا متحرک بودن و… اشاره کرد. برای تعیین هر کدام از این المان ها باید اطلاعات دقیقی از انواع سایبان در اختیار داشته باشیم. بدین ترتیب بهتر است قبل از اقدام به خرید سایبان، اطلاعات خود را در مورد هر کدام از این المان ها افزایش دهیم تا بتوانیم سفارش را بسیار دقیق و نزدیک به خواسته های خود ثبت کنیم و در نتیجه محصول نهایی با سلیقه ما سازگاری بیشتری خواهد داشت.

سفارش سایبان
سفارش سایبان

آشنایی با المان های مهم در هنگام ثبت سفارش چادر و سایبان

ابعاد و اندازه سایبان

اولین المانی که در هنگام ثبت سفارش انواع سایبان باید به آن توجه کنیم، تعیین ابعاد و اندازه سایبان است. این ابعاد شامل طول سایبان و میزان بازشو سایبان می باشند. گاهی اوقات ممکن است محلی که سایبان باید نصب شود مطابق با استاندارد ها نباشد و شرایطی خاص داشته باشد. این شرایط خاص باید برای کارشناسان مربوطه شرح داده شوند تا بتوان سایبان را مطابق با همان محل آماده کرد.

نوع سایبان

اینکه کدام نوع سایبان را بیشتر می پسندیم نیز برای شرکت سازنده اهمیت دارد. برخی از افراد ممکن است سایبان بازویی را بپسندند این در حالی است که عده دیگری تمایل به استفاده از سایبان کالسکه ای دارند. تنوع سلیقه ها و همچنین سایبان ها باعث شده تا ما بتوانیم مطابق با نیاز و سلیقه خود نوع سایبان را انتخاب کنیم.

جنس روکش سایبان

المان بعدی که در هنگام ثبت سفارش انواع سایبان باید مد نظر داشته باشیم، جنس روکش سایبان است. روکش ها انواع مختلفی دارند. با توجه به نوع استفاده و شرایط آب و هوایی منطقه می توان جنس روکش را انتخاب کرد. در جایی که آب و هوا نسبتا گرم و کم باران بوده و قیمت مناسب سایبان نیز مد نظر ماست، روکش های پارچه ای گزینه مناسبی هستند. برای افرادی که در مناطق پر باران زندگی می کنند، روکش های نانو ضد آب و چی وی سی گزینه بسیار مناسبی هستند.

خرید سایبان
خرید سایبان

ساده یا تبلیغاتی بودن سایه بان

اینکه روکش سایبان ساده یا تبلیغاتی باشد، یکی دیگر از المان های مهم در هنگام ثبت سفارش سایبان است. روکش های تبلیغاتی نیاز به طراحی و چاپ تبلیغات نیز دارند که این موضوع ممکن است بر روی قیمت سایبان نیز تاثیرگذار باشد.

برقی یا دستی بودن سایه بان 

در هنگام ثبت سفارش سایه بان باید توجه داشته باشیم. که سایبان دستی مد نظر ماست یا سایبان برقی، زیرا شیوه طراحی و ساخت هر کدام متفاوت است. از نظر قیمت نیز سایبان های برقی و دستی با هم تفاوت هایی دارند.

ثابت یا متحرک بودن سایبان

اینکه سایبان مورد نظر ثابت یا متحرک باشد از دیگر المان هایی است که باید در هنگام ثبت سفارش سایبان، برای شرکت سازنده تعیین کنیم. معمولا نوع متحرک طرفداران بیشتری دارد. البته قیمت سایبان متحرک نیز نسبت به نوع ثابت بیشتر است.

 

سفارش سایبان

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×