Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان کافه

سایبان کافه 

سایبان کافه و مغازه یکی از محصولات دکوراسیون بیرونی است که در سال های اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این محصولات برای مصارف مختلفی از جمله سایبان کافی شاپ، سایبان مغازه، سایبان بالکن و بسیاری مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید سایبان کافه ☎️ 09121694829

همچنین می توانند برای مصارف تزئینی و کاربردی مختلف به عنوان سایبان محوطه باز استفاده شوند و مزایای زیادی را به همراه داشته باشند. سایبان ها با ایجاد سایه، در برابر گرمای تابستان و اثر خفه کننده گرما، از مردم محافظت می کنند. در هوای سرد زمستان نیز مانند یک سرپناه از سرما و خیس شدن در هوای بارانی محافظت می کنند. جدا از تمام این مزایا، سایبانها از نظر تزئینی و درک زیبایی شناختی، محصولاتی فوق العاده کاربردی و ارگونومیک هستند.

سایبان چتری کافه
سایبان چتری کافه

سایبان کافه چیست؟

اگر صاحب یک کافه یا رستوران هستید و می‌خواهید محیطی ایجاد کنید که محل کسب و کار شما در هر فصلی از سال زیبایی و کارایی منحصربفردی داشته باشد. اگر هدفتان این است که مشتریانتان از محوطه باز کافه لذت ببرند و اوقات خود را در کافه ای دنج و راحت بگذرانند، ما می خواهم بگوییم که سایبان کافه ای اتوماتیک برای شما مناسب ترین گزینه است. جالب است بدانید که سایبان اتوماتیک را می توانید از طریق کنترل از راه دور در کافه یا رستوران خود کنترل کنید که استفاده از این نوع سایبان را بسیار ساده تر و کاربردی تر کرده است. سایبان کافه گزینه های رنگ و جنس پارچه فراوان و متنوعی دارد.

این سایبان ها این فرصت را برای مشتریان شما فراهم می کند تا در محیطی راحت و آرام تر وقت خود را سپری کرده و ریلکس کنند. این سیستم ها با ظرافت بصری، تفاوت خارق العاده ای را در فضای شما ایجاد می کنند و به شما این امکان را می دهند که در مقابل اثرات فصلی با سرپناهی امن، به مشتریان خود خدمت کنید.

سایبان فضای باز
سایبان فضای باز

مزایای خرید سایبان کافه

سایبان کافه محیطی را فراهم می کند که می تواند به عنوان پناهگاه در برابر شرایط نامطلوب زمستانی مانند برف، باد و باران در ماه های زمستان و پناهگاهی در برابر گرمای شدید تابستان در نظر گرفته شود. کافه های دارای محوطه باز سایبان دار، بیشترین ترجیح مشتریان را به خود اختصاص داده اند.

شما این شانس را خواهید داشت که زیبایی های هر فصل را با سایبان کافه تجربه کنید که جلوی دید را نمی گیرد و مشتری مجبور نیست از فضای باز محروم شود. این سایبان ها که معماری زیبایی را از نظر بصری ایجاد می کنند در طرح های بسیار خاصی ساخته میشوند. بدون شک سایبان کافه به تمام مناطق و مکان هایی که در آن نصب خواهد شد، ظرافت می بخشد.

نمونه کارهای سایبان

اگر صاحب کسب و کار هستید، می توانید برای سایبان کافه یا مغازه مورد نیاز خود با تیم ما تماس بگیرید، پس از صحبت های اولیه یکی از گزینه های پارچه باکیفیت و زیبا و خوشرنگ را انتخاب کنید و مناسب ترین نوع سایبان را برای کافه خود انتخاب کنید.

سایبان جلو کافه

مدل های سایبان جلو کافه به گونه ای تولید می شوند که سالیان سال از آن استفاده خواهید کرد. این سایبان مکان را در برابر آفتاب و سایر شرایط آب و هوایی محافظت می کند. سایبان های جلو کافه ای در نصب اول ساختاری انعطاف پذیر دارند. بسته به نوع استفاده، قوی تر و محکم تر می شوند.

سایبان کافه در سال های اخیر در جلوی کافه ها و مغازه ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. با محافظت از مناطق باز در برابر شرایط آب و هوایی نامطلوب، راحتی را برای شما فراهم می کند. بنابراین مشتریان شما از کافه شما راضی خواهند بود و کافه شما را به پاتوقی برای گذراندن وقت با دوستان خود انتخاب خواهند کرد و مشتری دائمی شما خواهند شد. مدل های سایبان کافه ای در تمام فصول خشک می مانند و در برابر سایش مقاوم هستند.

در هنگام خرید سایبان های کافه ای به چه نکاتی باید توجه کنید؟

مشتریان به دنبال پاسخ به سوالاتی مانند سایبان کافه چیست و در هنگام خرید به چه نکاتی توجه کنند، هستند. صاحبان مشاغلی که جدیدا می خواهند کسب و کار خود را افتتاح کنند نیز می خواهند سایه بان را در جلوی کافه شان نصب کنند. سایبان کافه که به دلیل مرغوبیت و کاربردی بودن از ارجحیت بالایی برخوردار است برای محافظت از محوطه باز کافه در برابر اثرات خارجی آب و هوایی استفاده می شود.

به لطف دستگیره چرخشی که در جلوی سایبان کافه قرار دارد، می توان آن را به راحتی به جلو و عقب باز و بسته کرد. علاوه بر این، با سنسورهای زیادی باز و بسته می شود. این سنسورها به سه دسته سیستم کنترل از راه دور، سنسور خورشید و باد تقسیم می شوند. سیستم اسکلتی معمولا از قطعات آلومینیومی ساخته می شود. بنابراین زنگ زدگی و اکسیداسیون روی قسمت های سایبان کافه اتفاق نمی افتد.

سایبان کافه و مغازه
سایبان کافه و مغازه

مناطق مناسب برای استفاده از سایبان کافه

در پاسخ به مشتریانی که می پرسند مناطق کاربری سایبان کافه چیست، باید بگوییم با توجه به محل استفاده متفاوت است. سایبان کافه معمولا در جلوی کافه ها، در بالکن طبقات، در محوطه تراس نصب می شود. بنابراین، هر قسمت از کافه از شرایط نامساعد جوی و اشعه های سوزان خورشید محافظت می شود. این سایبان ها در کنار ظاهری شیک و پر زرق و برق مطابق با خواست مشتریان قابل تنظیم هستند. همچنین می توانید از سایبان تبلیغاتی جلوی کافه ها برای تبلیغات هم استفاده کنید.

سایبان دکوراتیو کافه

دلیل انتخاب سایبان کافی شاپ

سایبان کافه یکی از محصولات تزئینی نمای بیرونی است که در سال های اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این محصولات که دارای انواع مختلفی از جمله چادر کافه، چادر مغازه، چادر محل کار، چادر بالکن و بسیاری دیگر هستند، برای مصارف تزئینی و همچنین برای ارائه مزایای بسیاری استفاده می شوند. سایبان ها با ایجاد سایه ای خنک از مشتریان شما در برابر اثر سوزان گرمای تابستان محافظت می کنند. سایبان ها جدا از همه این ویژگی های محافظ، محصولی فوق العاده ارگونومیک هستند تا فضاها را از نظر دکور و زیبایی و راحتی زیباتر جلوه دهند.

سایبان های کافه ای که در بین مدل های سایبان ترجیح داده شده اند، از نظر کاربری آسان و صرفه جویی در فضا از محصولات دکوراسیون بیرونی بسیار عالی و پرطرفدار هستند. سایبان های کافه ای که دارای امکانات فراوان و ساختاری پر زرق و برق هستند از نظر قیمت نیز بسیار مناسب می باشند.

این سایبان ها زمانی که برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفتند، به دلیل قیمت بالایی که داشتند، مورد پسند صاحبان کافه ها قرار نگرفتند. اما در حال حاضر با توجه به اینکه این محصولات توسط شرکت های مختلف تولید می شوند، قیمت آنها در فضای رقابتی به سطوح بسیار مناسبی رسیده است.

اگر می خواهید از مزایای سایبان در کافه، محل کار، بالکن، تراس، رستوران، مغازه و بسیاری از مکان های دیگر استفاده کنید، در صورت تمایل به استفاده از این محصولات می توانید با تیم آقای سایبان تماس بگیرید و از گزینه های متنوع ما بهره مند شوید.

چتر کافه ای
چتر کافه ای

مدل های سایبان، ویژگی ها و کاربردها

تقریبا در همه موارد، ضد آب بودن سایبان ها فاکتور بسیار مهمی است. حتی اگر در منطقه شما باران چندانی نمی بارد، انتظار می رود سایبان کافه از مردم نه تنها در برابر آفتاب، بلکه از برف و باران نیز محافظت کند. اگر فکر می‌کردید یک سایبان ضد آب خریده اید، اما اکنون نشانه‌هایی از نفوذ آب در آن دیده می‌شود، ممکن است سایبان شما بی کیفیت بوده باشد.

تفاوت بیشتر در نوع پارچه مورد استفاده است، اما راه هایی وجود دارد که می توانید تفاوت ها را تشخیص دهید، حتی اگر ندانید سایبان کافه شما از چه پارچه ای ساخته شده است. اگر آب اغلب از درزها نشت می کند، بدیهی است که ضد آب نیست. برخی از پارچه های مصنوعی را می توان به طور موثرتری برای مدت کوتاهی ضد آب کرد. این امر شامل پارچه هایی مانند اکریلیک و پلی استر است. پوشش اعمال شده روی این ها برای مدتی روی آن باقی می ماند، اما به مرور زمان از بین می رود و با فرسودگی سایبان بیشتر در معرض آسیب آب قرار می گیرد.

تنها پارچه واقعاً ضد آب، الیاف مصنوعی کامپوزیت پلی استر مبتنی بر وینیل است. این پارچه ها ذاتا ضد آب هستند زیرا به این شکل طراحی شده اند. این جنس پارچه واقعاً یک سایبان ضد آب به شما می دهد که نمی توانید از هیچ نوع پارچه دیگری تهیه کنید. حصیر نیز برای ساخت سایبان ها یکی از متریال های کاربردی و مفید است. سایبان های حصیری اغلب بر روی چترهای ثابت در سواحل، در غذاخوری ها، کافه ها و باغ های چای، مکان هایی به سبک کمپینگ در ساحل دیده می شوند.

قیمت سایبان کافه

قیمت سایبان کافه با توجه به بسیاری از ویژگی ها متفاوت است. نوع متریال، اندازه سایبانی که قرار است ساخته شود و کیفیت متریال مورد استفاده در قیمت ها تاثیرگذار است. قیمت ها با توجه به سنسور و تنظیم دستی در استفاده از سایبان جلوی کافه متفاوت است. تیمی حرفه ای ما با امکانات رفاهی ارائه شده در مدت زمان کوتاهی اقدام به نصب سایبان در کافه شما خواهند کرد و پس از نصب خواهید دید که قیمت خرید این سایبان در مقابل اینهمه زیبایی و کارایی که به شما ارائه می دهد واقعا ناچیز است.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×