Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان پنجره

سایبان پنجره

سایبان پنجره امروزه کاربردهای فراوانی دارد و معماران برای طراحی نما نیز از آن استفاده می کنند.

سایبان پنجره ☎ 09121694829

اطلاعاتی در مورد خرید سایبان پنجره:

امروزه سایبان پنجره بسیار کاربردی است. این سایبان ها قابلیت نصب روی انواع پنجره را دارد. بارانگیر پنجره  نقش بسیار مهمی برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید دارد. این سایبان همچنین اجازه نمی دهد تا گرما و سرمای اضافی وارد شود در نتیجه مصرف انرژی کاهش می یابد.

بارانگیر
بارانگیر

ویژگی مهم سایبان پنجره عمر طولانی آن است. سایبان پوششی به جهت مقرون به صرفه بودن مورد استقبال قرار گرفته است. جذابیت ظاهری این سایبان در زمانی که برای پنجره ی مغازه ها استفاده شود سبب جذب مشتری می شود. همچنین برای مصارف ساختمانی نیز باعث زیباتر شدن نمای ساختمان، ویلا، حیاط و… شده و محیطی دلنشین ایجاد می کند.

سایبان پنجره معموما از جنس بدنه ی آلومینیومی ساخته می شود که بسیار سبک بوده و در برابر تغییرات جوی استقامت کافی را دارد. جنس پارچه ی سایبان پوششی نیز از عموما اکریلیک است و به علت ضد آب بودن این پارچه، پوسیده نمی شود.

سایبان دکوراتیو
سایبان دکوراتیو

 خرید سایبان پنجره:

سایبان پنجره ویلا ها این امکان را برای شما فراهم می کند تا روزهای آفتابی از سایه ی ایجاد شده ی این سایبان ها بهره مند شوید. علاوه بر آن فضای ویلای شما نیز با استفاده از سایبان پوششی به دلیل تنوع در طرح و رنگ دلنشین می شود. این سایبان ها را حتی می توان روی پنجره های ساختمان ها هم نصب کرد.

سایبان برقی هم این قابلیت را دارد تا روی آنها لوگو یا تبلیغات مورد نظر چاپ شود. با خرید و نصب سایبان ها می توانید تبلیغات را در دراز مدت انجام دهید و کسب و کار خود را رونق بخشید. ضمنا هزینه ی چاپ به بهای تمام شده ی سایبان اضافه خواهد شد.

سایبان پنجره در روزهای سرد زمستان نیز مانع تجمع برف پشت پنجره می شود در نتیجه محافظی برای پنجره است. بعضا کافه ها نیز با نصب سایبان روی پنجره محیطی جالب برای مشتریان خود در فضای باز کافه ترتیب می دهند تا علاوه بر میل کردن نوشیدنی خود از فضای باز نیز لذت ببرند.

سایه بان پنجره
سایه بان پنجره

سفارش سایبان پنجره 

برای سفارش سایبان پنجره کافی است با مشاورین شرکت آقای سایبان تماس گرفته و مشاوره های لازم را انجام دهید. بعد از ثبت سفارش سایبان شما طی 5 الی 6 روز به شما تحویل داده می شود.

این شرکت از نصابان ماهر و با تجربه برای نصب سایبان ها کمک می گیرد تا نصب اصولی و بی نقص انجام گیرد. شرکت، خدمات پس از فروش نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا چنانچه سایبان دچار مشکل شد جهت برطرف کردن آن اقدام کنند.

سایبان پنجره جزو اقلامی است که امروزه مهندسین معمار برای طراحی نما نیز از آن بهره می گیرند. این نوع سایبان جلوی خاصی به نمای ساختمان ها ، مغازه ها ، کافه ها و… می دهد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×