Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

ساخت سایبان

ساخت سایبان

ساخت سایبان یکی از لوازم پرکاربرد و ضروری برای انواع فروشگاه، مغازه، رستوران، فست فود و سایر فروشگاهها می باشد. سایبان موجب جلوگیری از ورود اشعه خورشید به مغازه، باران و برف می شود. انواع سایبانهای مرد استفاده در مغازه به سایبان برقی فنری و چتری تقسیم بندی می گردد. از سایبان برای اهداف تبلیغاتی و معرفی کسب و کار نیز استفاده می گردد.

سفارش ساخت سایبان

ساخت سایبان مغازه

ساخت سایبان تقریبا در هر جایی که در معرض تابش نور خورشید و برف و باران باشد. می توان برای محافظت افراد، اشیا، مواد غذایی، خودرو و سایر موارد از نصب سایبان استفاده نمود. استفاده از سایبان برای مغازه از قدیم کاربرد داشته است. کاسبان قدیم برای جلوگیری از ورود گرما و سرما و اشعه آفتاب و همچنین برای ایجاد سایه در جلوی مغازه از سایبان جلوی مغازه استفاده می کردند.

نمونه کارهای سایبان

تولید سایه بان بازویی

امروزه سایبان علاوه بر کاربرد اولیه آن یعنی محافظت از سرما و گرما  ایجاد هوای دلپذیر در مغازه دارای کاربردهای دیگری نیز می باشد. انواع رستورانها و فست فودی ها برای ایجاد محیط دلنشین برای مشتریان خود از سایبان جلو مغازه بهره می برند. همچنین انواع کاربردهای تبلیغاتی سایه بان مغازه، آنرا به عنوان یک وسیله مناسب برای تبلیغات و معرفی برند شناسایی کرده است. برخی مغازه داران و کاسبان نیز از سایه ایجاد شده از سایبان جلوی مغازه استفاده نموده و صندلی خود را آنجا می گذارند. بدین ترتیب می توانند از هوای آزاد و خنک در زیر سایه بان لذت ببرند. سایه بان مغازه دارای انواع مختلف و کاربردهای متفاوتی است. در ادامه به معرفی کاربردها و انواع سایه بان مغازه می پردازیم.

 

ساخت سایبان مغازه

کاربرد ساخت سایبان

کاربرد ساخت سایبان بسیار متنوع و متفاوت است. کاربرد اصلی سایه بان مغازه در جلوگیری از تابش اشعه آفتاب، گرما و ایجاد سایه و هوای خنک است. همچنین در روزهای بارانی و فصول سرد سال موجب جلوگیری از بارش برف و باران می گردد. تابش اشعه خورشید و ماوراء بنفش دارای مضراتی است. از اینرو چنانچه به مدت طولانی در معرض اشعه خورشید قرار بگیرید موجب بروز سرطان پوست می شود. همچنین انواع مواد غذایی، بطریهای پلاستیکی و یکبار مصرف چنانچه در زیر تابش مستقیم نور خورشید باشند فاسد و غیر قابل استفاده می گردند. بنابراین جلوگیری از تابش اشعه خورشید توسط سایبان های مغازه ای موجب حفاظت مواد غذایی می شود.

ایجاد سایه و هوای خنک برای داخل مغازه، علاوه بر فراهم آوردن آسایش و راحتی برای مغازه داران و مشتریان موجب صرفه جویی در مصرف انرژي خواهد شد. به عبارتی بدلیل گرمای کمتر داخل مغازه وسایل سرمایشی به مدت کمتری روشن خواهند بود، از اینرو در مصرف برق و آب نیز صرفه جویی می گردد.

ساخت فضای دنج با سایه بان 

از دیگر کاربردهای سایبان های مغازه، ایجاد فضای مناسب در جلوی رستورانها، مغازه های بستنی و آبمیوه فروشی و فست فودها و امکان گذاشتن میز و صندلی برای رفاه مشتریان است. با وجود ساخت سایبان  ای می توان در تمام ساعات روز از مشتریان خود پذیرایی نمود. همچنین انواع مدل های ساخت سایبان  برای اهداف تبلیغاتی نیز بکار می روند. چاپ برند، نام مغازه، شماره تلفن و سایر اطلاعات بر روی آن موجب ایجاد فضای زیبا در سردرب مغازه و امکان نمایش و معرفی کسب و کار خواهد شد.

از دیگر کاربردهای سایه بان ها، استفاده برای تراس و ایوان، حیاط منازل و سایر مکانهایی است که نیاز به محافظت از گرما و برف و باران دارد. لذا می توانید در پارکینگ خانه، بالکن و یا حیاط از سایه بان استفاده نمود.

ساخت سایبان چتری

انواع ساخت سایبان

انواع ساخت سایبان  بر اساس نوع ساختار و شکل ظاهری به دو دسته سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای یا چتری تقسیم می گردد. در تقسیم بندی دیگری انواع مدل های ساخت سایبان  به دو نوع دستی و برقی طبقه بندی می شود. ساخت سایبان  برقی از گیربکس و موتور برقی برای باز و بسته شدن استفاده نموده و نوع دستی از گیربکس دستی استفاده می نماید.

مشخصات فنی سایبان 

معمولا سایبان بازویی دارای موتور برقی و ریموت کنترل بوده که امکان باز و بسته نمودن آنرا از راه دور فراهم می سازد. به سایبان بازویی مغازه، سایبان مفصلی، فنری، اتوماتیک و بازشو نیز گفته می شود. انواع مدل های ساخت سایبان  برقی به میزان ۲.۵ متر جلو آمده و تا حداکثر ۳ متر جلوی مغازه را پوشش می دهند. این نوع سایبانها با توجه به زیبایی و اندازه های متنوع در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای مقاصد تبلیغاتی از انواع سایبان های مغازه فنری استفاده می کنند.

ساخت سایبان کالسکه ای 

سایبان کالسکه ای یا سایبان چتری مغازه نوع دیگری از سایه بان مغازه است که تا ۱.۷ متر امکان باز شدن دارد. این نوع سایه بان از جنس آهن بوده و دارای قیمت کمتری نسبت به سایه بان مغازه فنری است. شرکت ایران سایبان اخیرا نوع آلومینیومی سایبان کالسکه ای را نیز به محصولات خود اضافه کرده است.

شرکت ایران سایبان با تولید انواع سایبان برای مغازه در اندازه ها و طرحهای متنوع و با قیمتهای مناسب، محصولات متنوعی را عرضه می نماید.

     

خرید انواع سایبان
خرید انواع سایبان

مزایای ساخت سایه بان

مزایای ساخت سایبان  با توجه به فواید و ویژگیهای آن بیشمار است. اکثر مغازه ها و فروشگاهها، رستورانها، فست فودها، مغازه های مواد غذایی و غیره دارای انواع ویترین، قفسه و یخچال در پشت شیشه ها و جلوی مغازه بوده که در معرض تابش نور خورشید هستند. نصب سایبان برای مغازه موجب جلوگیری از فساد مواد غذایی و گرم شدن بیش از حد داخل مغازه می شود. در مواقع بارندگی استفاده از سایه بان مغازه موجب جلوگیری از بارش باران و برف بر روی مواد غذایی، ویترین، قفسه و شیشه ها شده و همچنین موجب خشک و تمیز ماندن جلوی مغازه می گردد.

جدا از موارد فوق، با نصب سایبان سر درب مغازه شما از یک بیلبورد تبلیغاتی متعلق به خود و رایگان بهره مند می شوید. از اینرو امکان این را دارید که برند، نام فروشگاه، لوگو و سایر مشخصات خود را بر روی سایبان بازویی مغازه و یا حتی سایبان چتری مغازه چاپ کنید. این نوع سایه بان به ساخت سایبان  تبلیغاتی نیز معروف هستند.

ساخت سایبان کالسکه ای
ساخت سایبان کالسکه ای

قیمت ساخت سایبان

قیمت ساخت سایبان  برقی و قیمت ساخت سایبان  کالسکه ای متفاوت است. معمولا انواع سایبان فنری مغازه با موتور برقی دارای قیمت بیشتری نسبت به سایه بان چتری است. قیمت سایه بان مغازه برقی با توجه به موتور برقی آن بیشتر بوده و با کمک یک ریموت می توان آنرا باز و بسته نمود.

سایه بان مغازه دارای دو نوع سقف است. سایبان ثابت مغازه دارای سقف ثابت بوده و نیازی به باز و بسته کردن ندارد. سایبان تاشو مغازه دارای سقف تاشو بوده که در مواقع لزوم باز و بسته می گردد. معمولا سایبان فنری مغازه معمولا از نوع سایبان تاشو است. جنس فلز بکار رفته در سایبان در قیمت ساخت سایبان  تاثیر دارد. سایبان فلزی مغازه از جنس آلومینیوم دارای قیمت بیشتری نسبت به سایبان فلزی مغازه از جنس آهن دارد. اگر می خواهید ساخت سایبان  ارزان تهیه نمائید می توانید از ساخت سایبان  دست دوم و یا سایبان فلزی از جنس آهن خریداری کنید. قیمت ساخت سایبان  کالسکه ای کمتر از سایبان فنری مغازه است. همچنین انواع سایبان های مغازه از نوع سایبان ثابت مغازه از نوع سایبان تاشو مغازه ارزان تر است.

هزینه ساخت چادر و سایبان

اگر هزینه برای شما اهمیت زیادی ندارد و قصد خرید ساخت سایبان  جدید دارید می توانید از سایبان های مغازه ای از جنس پی وی سی، پنبه، فلکسی و یا پلی استر استفاده کنید. اما اگر ساخت سایبان  ارزان ترجیح می دهید می توان از بنر یا سایبان برزنتی مغازه سفارش دهید.

انواع سایبان مدرن مغازه شامل سایبان بازویی مغازه با موتور برقی بهترین گزینه برای سایبان جلو مغازه شما است. سایبان متحرک مغازه در مواقع لزوم باز و بسته شده و می توانید از آن برای مقاصد گوناگون استفاده کنید. چنانچه نیاز به یک ساخت سایبان  جدید، با قیمت مناسب دارید می توانید انواع قیمت ساخت سایبان در تهران، ساخت سایبان  در رشت، ساخت سایبان  در شیراز، ساخت سایبان  در تبریز، ساخت سایبان  در کرمان، ساخت سایبان  در اراک را از فروشگاه ساخت سایبان  ایران سایبان استعلام نمائید.

خدمات نصب سایبان

خدمات نصب ساخت سایبان  در فروشگاه ساخت سایبان  ایران سایبان ارائه می گردد. جهت استعلام قیمت ساخت سایبان در تهران، انواع سایبان سردرب مغازه، ساخت سایبان  در تبریز، انواع ساخت سایبان  تبلیغاتی، نصب ساخت سایبان  در اصفهان با کارشناسان ایران سایبان تماس بگیرید.

جهت داشتن ساخت سایبان  متین، زیبا و شکیل، سایبان متحرک مغازه، سایبان مدرن مغازه، انواع سایبان جلوی مغازه، ساخت سایبان  دست دوم، ساخت سایبان  ارزان قیمت، سایبان برزنتی مغازه، انواع ساخت سایبان  ای کالسکه ای و بازویی، ساخت سایبان  اراک، ساخت سایبان  در رشت به باسابقه ترین و معتبرترین فروشگاه سایبان در ایران مراجعه نمائید.

نصب سایبان برقی

فروشگاه ایران سایبان با ارائه انواع مغازه چادر سایبان، ساخت سایبان  متین و زیبا و با قیمتهای مناسب و در انواع مدلهای متنوع و با بهترین کیفیت چادر و موتور گیربکس امکانات و خدمات کاملی را به مشتریان ارائه می نماید. خدمات نصب سایه بان، گارانتی و خدمات پس از فروش توسط تیم کارشناسان ایران سایبان بصورت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان محترم می باشد. جهت استعلام قیمت، ارائه خدمات مشاوره و انتخاب بهترین مدل و قیمت متناسب با سلیقه و بودجه شما با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمائید.

خرید انواع سایه بان 09121694829

ایران سایبان مبتکر انواع مدلهای سایبان جدید و متنوع با کیفیت فوق العاده به عنوان برترین شرکت در حوزه ساخت و عرضه انواع سایه بانهای ثابت، متحرک، فلزی، برقی، کالسکه ای، تبلیغاتی و غیره در ایران محسوب می شود.  

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×