Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

روکش سایبان

روکش سایبان

روکش سایبان به عنوان تکمیل کننده یک سایبان شناخته می شود. زیرا سایبان بدون روکش هیچ گونه کاربرد خاصی ندارد.

آشنایی با روکش سایبان

روکش سایبان را بدون شک می توان بخشی بسیار مهم و تاثیرگذار در انواع سایبان دانست. روکش ها می توانند از جنس های مختلفی انتخاب شوند. انتخاب روکش به انتظاراتی که از یک سایبان داریم و همچنین بودجه ای که برای تهیه سایبان در نظر گرفته می شود، بستگی دارد. روکش هایی که قیمت بالاتری دارند، قطعا بسیار باکیفیت هستند اما همیشه هم کاربرد ندارند، زیرا در برخی موارد قیمت از کیفیت اهمیت بیشتری پیدا می کند. همین موارد باعث شده تا روکش های بسیار متنوعی در بازار موجود باشد تا مصرف کننده طبق انتظارات و نیازی که دارد بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

روکش سایبان دارای انواع بسیار زیادی است. که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. قطعا بهترین روکش برای سایبان گزینه ای است که بیشترین مزایا و کمترین معایب را داشته باشد. اما با این حال عواملی مثل محل استفاده از نظر اقلیمی، انتظارات مصرف کننده، قیمت و… باعث شده تا از انواع روکش استفاده شود. اگر شما نیز می خواهید با برخی از روکش های موجود در بازار آشنا شوید، بهتر است ما را در ادامه این مطلب همراهی کنید.

انواع روکش سایبان کدامند؟

روکش فایبرگلاس

روکش فایبرگلاس یکی از مقاوم ترین و سبک ترین نمونه از روکش های موجود برای انواع سایبان به شمار می رود. روکش فایبرگلاس را معمولا هنگام قالب ریزی با رنگ دلخواه مخلوط می کنند و دیگر نیازی به رنگ کردن ندارد. معمولا شرکت های سازنده این روکش ها را در دو نوع شفاف و مات به بازار عرضه می کنند. در طولانی مدت احتمال ترک خوردن یا حتی ایجاد شکستگی بر روی این روکش ها افزایش می یابد. در صورت ایجاد ترک باید به فکر تعویض این روکش ها باشید.

روکش فلزی

روکش های فلزی را می توان از جمله قدیمی ترین و مقاوم ترین نمونه های روکش سایبان دانست. معمولا از فلزاتی مثل فولاد و آلومینیوم برای روکش انواع سایبان استفاده می شود. روکش ها ممکن است خام و نیاز به رنگ کاری داشته باشند و در بعضی موارد نیز روکش ها با رنگ های الکترواستاتیک رنگ می شوند. روکش های فلزی به راحتی نصب و تعویض می شوند و این موضوع باعث محبوبیت بیشتر آنها شده است. روکش های فلزی بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند و این موضوع باعث شده تا برای سال های طولانی این نوع روکش ها برای انواع سایبان مورد استفاده قرار بگیرند.

روکش پارچه ای

روکش پارچه ای از متنوع ترین روکش های موجود برای انواع سایبان به شمار می رود. پارچه هایی که برای روکش سایبان مورد استفاده قرار می گیرند بسیار زیاد هستند. تنوع جنس و رنگ پارچه سایبان باعث شده تا استقبال از این روکش ها در سال های اخیر بسیار زیاد شود. روکش های پارچه ای با قیمت های مختلفی موجود هستند، این موضوع باعث شده تا بتوان روکش های بسیار ارزانی نیز برای انواع سایبان تهیه کرد. روکش های پارچه های به راحتی تعویض می شوند و هیچ گونه نگرانی بابت آسیب دیدن، تغییر رنگ و یا پوسیدگی پارچه در طولانی مدت وجود ندارد.

قیمت روکش سایه بان

جهت استعلام قیمت انواع روکش سایه بان با کارشناسان ما تاس بگیرید. و یا اینکه فرم زیر را تکمیل نمایید. 

خرید روکش سایبان

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×