Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

خرید سایبان

خرید سایبان 

خرید سایبان در سال های اخیر هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر شده است. شرکت آقای سایبان بزرگترین تولید کننده انواع سایه بان در کشور می باشد. برای خرید محصولات این شرکت معتبر می توانید  به سایت آقای سایبان مراجعه کرد.

کارشناس فروش سایه بان

اهمیت خرید سایبان

خرید سایبان یکی از کارهایی است که می تواند به تغییر سبک زندگی از سنتی به مدرن کمک کند. امروزه سایبان های بسیار مدرن و به روز توسط شرکت های تولیدی ساخته می شود که هر کدام مزیت هایی دارند. یک نمونه از سایبان های پرکاربرد، سایه بان برقی است که می تواند کمک کند تا بتوان به صورت اتوماتیک سایه بان را باز و بسته کرد. این کار باعث می شود تا بتوان به راحتی از سایبان بیشترین بهره را برد.

سایبان

با خرید سایبان های مناسب می توان کمک کرد تا بتوان از ورود نور مستقیم به مکان های مختلف اعم از مغازه، بالکن، روف گاردن و… جلوگیری کرد. بدین ترتیب به راحتی می توان از مشکلاتی که ممکن است نور مستقیم آفتاب به وجود آورد، جلوگیری کرد. البته نوع سایبان و روکش آن از اهمیت بالایی برخوردار هستند. در صورتی که نوع سایبان و جنس روکش آن به درستی انتخاب نشوند ممکن است نتوان انتظارات خود از یک سایه بان را به خوبی برآورده ساخت. به همین خاطر بهتر است قبل از خرید سایه بان اطلاعات کافی در این حوزه کسب کنیم تا بتوانیم بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم.

مزایای خرید سایبان

با خرید سایبان استاندارد می توان از مزایای بسیار زیادی بهره مند شد. یکی از مهمترین این مزایا، صرفه جویی در مصرف برق برای مغازه ها می باشد. مغازه هایی که سایبان ندارند، معمولا به طور مداوم نور مستقیم از درب ورودی آنها عبور کرده و محیط داخلی مغازه را گرم می کند. برای رفع گرمای بیش از حد باید از وسایل سرمایشی مثل کولر استفاده کرد. با توجه به مصرف برق بسیار زیاد انواع کولر، این کار هزینه های نسبتا بالای حامل های انرژی را به دنبال خواهد داشت. نصب سایبان باعث می شود تا همیشه جلوی درب مغازه سایه باشد و هوای داخل مغازه خنک باقی بماند.

اینستاگرام آقای سایبان
نمونه کارها در اینستاگرام 

از دیگر مزایای خرید سایبان می توان به دکوراتیو بودن آن اشاره کرد. معمولا هم برای داخل خانه، باغ، ویلا و هم برای مغازه ها زیبایی و دکوراتیو بودن اهمیت زیادی دارد. سایه بان های بازویی یک نمونه از سایبان های پرکاربرد محسوب می شوند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی در شرایط مناسبی قرار دارند. بدین ترتیب افرادی که می خواهند بیشترین بهره را از سایبان خریداری شده ببرند، می توانند سایبان های بازویی را انتخاب کنند. سایبان های بازویی دارای مدل های مختلفی مثل سیم بکسلی و زنجیری هستند. نوع زنجیری جدید تر بوده و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

خرید سایبان

قیمت سایبان

قیمت خرید سایبان به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد. برای مثال ثابت یا متحرک بودن از جمله مواردی است که می تواند تاثیراتی بر روی قیمت سایبان ها داشته باشد. معمولا نوع متحرک قیمت بالاتری دارد. همچنین دستی بودن یا برقی بودن سایبان های متحرک می تواند تفاوت قیمتی را ایجاد نماید. معمولا نوع برقی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایبان های دستی است. مرغوب بودن مواد اولیه و قطعات مختلف سایبان از دیگر عواملی است که می تواند منجر به افزایش قیمت خرید سایه بان شود.

سفارش سایبان

برای ثبت سفارش خرید سایه بان میتوانید با کارشناسان شرکت آقای سایه بان تماس حاصل فرمایید. و یا فرم ثبت سفارش سایبان را تکمیل فرمایید.

سفارش سایبان

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×