Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

شرکت آقای سایبان

شرکت سایبان

شرکت سایبان مجری و تولید کننده انواع سایبان‌ها، در کشور میباشد. سایبان ، پوششی مجزا و ثانویه سقف مانند است. که به منظورهای مختلف، بر روی یک فضا گسترش می‌یابد.

معرفی شرکت سایه بان

شرکت آقای سایبان، تنها تولید کننده انواع سایه بان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این حوزه شده است.  سایبان‌ها در اشکال، متریال و اندازه‌های مختلف برای سازگاری با انواع کاربری‌ها و محیط‌های مختلف ساخته می‌شوند. صرف نظر از موارد مورد استفاده، سایبان‌ها ثابت یا جمع شونده هستند. سایبان‌ها به طور گسترده در ساختمان‌های مسکونی و تجاری، ویلا‌ها، بالکن‌ها، تراس‌ها، سقف پارکینگ‌ها، روی در‌ها و پنجره‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و سایر مکان‌های تجاری و صنعتی استفاده می‌شود.

کاربردهای سایبان‌های تولیدی شرکت چادر و سایه بان چیست؟

سایبان‌های تولیدی شرکت سایبان، کاربردهای مختلف و متنوعی دارند. می توان بر حسب نیاز استفاده کننده یا کاربری مدنظر‌ در محیطهای مختلف، کاربردهای متنوعی را برای سایبان تعریف کرد. عمده‌ترین و مهم‌ترین کاربرد‌های سایبان به شرح زیر است:

 • ایجاد سایه با محافظت محیط از تابش مستقیم نور خورشید به ویژه در مناطق گرم و خشک؛
 • پوشش و محافظت از باران، باد و گرد و خاک و در کل شرایط جوی مختلف؛
 • فضاسازی و شاداب‌سازی محیط‌های واقع در فضا‌های باز؛
 • به عنوان مسقف فضا‌های غذاخوری موقت یا ثابت؛
 • پوشش محافظ سایبان برزنتی برای فضا‌های خواب و یا استراحت کوتاه؛
 • ایجاد پارکینگ برای انواع وسایط نقلیه و موتوری؛
 • پوشش تجهیزات و وسایل برقی و الکترونیکی؛
 • ایجاد فضا‌های موقتی مسقف برای فروش یا برگزاری نمایشگاه
 • گسترش فضای مسقف ساختمان و منزل؛
 • افزایش حریم خصوصی فضای منزل و محیط کار؛
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایشی و سرمایشی؛
 • استفاده حداکثری از فضاهای بیرونی و محوطه‌ها و بخش‌های مختلف ساختمان؛
 • ایجاد پوشش ثابت یا موقتی برای حیاط خلوت.

شرکت آقای سایبان

ویژگی‌های سایبان‌های تولیدی شرکت سایه بان چیست؟

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های سایبان‌های تولیدی در شرکت سایبان، تنوع، کیفیت، کارایی، ماندگاری، و متریال استفاده شده در جنس پارچه سایبان است. این ویژگی سایبان‌های شرکت سایبان را به ابزاری کارآمد برای محافظت و پوشش محیطی تبدیل می‌کند. همچنین امکان استفاده‌های گوناگون از آن‌ها را در اغلب شرایط مختلف امکان‌پذیر می‌کند. سایبان‌ها نه تنها محافظی برای نور خورشید سایه هستند، بلکه گرما را نیز حفظ می‌کنند و هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهند. اکثر سایبان‌ها وزن سبکی دارند و به این دلیل به راحتی قابل جمع‌آوری، حمل و نقل و نصب مجدد هستند.

سایبان برزنتی یا پارچه‌ای رایج‌ترین انواع سایبان محسوب می‌شوند. سایبان‌های پارچه‌ای، روی یک قاب فلزی ثابت کشیده شده و با توری یا پیچ محکم می‌شود. این قاب‌ها ممکن است به صورت جوشی، پیچ و مهره‌ای یا به شکل دیگری متصل شوند. سایبان‌هایی که از پانل‌های پارچه‌ای منفرد تشکیل شده‌اند را می‌توان با استفاده از روش منگنه وصل کرد. سایبان‌ها شامل غلتک‌ها و بازو‌های جانبی هستند که می‌توانند به صورت دستی یا خودکار جمع شوند. پارچه‌های مورد استفاده اغلب از نوع ضد آب بوده و قدرت ماندگاری بالایی دارند.

برای جمع‌آوری سایبان از اهرم یا چرخ استفاده می‌شود اما امروزه در فناوری ساخت سایبان‌ها، موتور‌های برقی مخصوص و نیز ریموت کنترل نیز به کار گرفته می‌شوند. این مسأله کار جمع‌آوری سایبان برقی یا تنظیم شیب و ارتفاع را به آسانی و بدون دخالت دست ممکن می‌کند.

از جمله دیگر ویژگی‌های سایبانهای تولیدی شرکت سایبان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان استفاده از رنگ‌ها و طرح های مختلف و متنوع و متناسب با فضا برای شاداب سازی محیط
 • امکان درج تبلیغات و لوگوی برند ها و شرکت ها و معرفی محصولات و کالاها
تولیدی سایبان
تولیدی سایبان

انواع سایبان‌های تولیدی شرکت سازه های چادری

شرکت سایبان، مرکز تولید سایبان با کاربری‌های مختلف است. سایبان از جمله نیاز‌های ضروری در زندگی شهری و مدرن امروز به شمار می‌رود. دلایل اهمیت سایبان‌ها به شرح زیر است:

 • نیاز به وجود فضا‌های مسقف و سرپوشیده موقتی؛
 • هزینه‌های زیاد برای راه‌اندازی پارکینگ؛
 • ضرورت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و مدیریت هزینه‌های سرمایشی و گرمایشی ساختمان‌ها؛
 • شاداب‌سازی و دکوراسیون فضا‌های گردشگری، سیاحتی و اقامتی و….

بر این اساس، تولیدی انواع سایبان، محصولات متنوعی را به تناسب نیاز مصرف‌کننده و بر اساس ساختار فضا‌های مدنظر تولید می‌کند.

به طور کلی سایبان‌های تولیدی شرکت سایبان، به دو نوع سایبان ثابت و متحرک تقسیم‌بندی می‌شوند.

شرکت سایبان تولید کننده انواع سایبان ثابت

شرکت سایبان مجری ساخت و تعمیر انواع سایبان ثابت و تولیدی سایبان در کشور است. سایبان ثابت، نوعی از سایبان‌هایی است که توسط سازه و ستون‌های فلزی به زمین، ساختمان و دیوار متصل شده و امکان جابجایی و جمع‌آوری آن‌ها وجود ندارد. بیشتر ساختمان‌های تجاری، ورودی هتل‌ها و تالار‌ها و مجتمع‌های مسکونی، دارای سایبان‌های ثابت در ورودی‌ها و دیگر فضا‌های بیرونی هستند. در تولیدی انواع سایبان ثابت معمولاً از آلومینیوم یا فلز استفاده می‌شود که دوام بیشتری نسبت به پارچه دارند. این سایبان‌ها از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار هستند، در برابر باد و طوفان‌های شدید مقاوم هستند و سنگینی وزن آب باران یا برف یا افتادن‌ اشیاء دیگر را نیز تحمل کنند.

سایبان ثابت عمدتاً به دلیل وزن زیاد و کیفیت ساخت و متریال و مواد استفاده شده، با دوام و محکم هستند. این نوع سایبان‌ها، کاربری‌های مختلف دارند شامل: محافظت از خودرو و وسائط نقلیه موتوری در مقابل آفتاب و باران و برف، نگهداری و محافظت از تجهیزات برقی و الکترونیکی و مخابراتی؛ لازم به ذکر است ماهیت این نوع سایبان‌ها ایجاب می‌کند که در طولانی مدت، مورد استفاده قرار گیرند. لذا هزینه‌های تعمیر و نگهداری خاص خود را دارند. از جمله انواع سایبان‌های ثابت می‌توان به سایبان پارکینگی، تاشو و پاویلیون اشاره کرد.

شرکت سایبان تولیدکننده انواع سایبان متحرک

شرکت سایبان تولیدکننده انواع سایبان متحرک است. سایبان متحرک، قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی دارد و به افراد اجازه می‌دهد که متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنند. به طور مثال، در هنگام بارندگی یا تابش نور شدید آفتاب، سایبان متحرک گزینه مناسبی برای ایجاد سایه یا جلوگیری از نفوذ باران و آب به داخل مغازه است. در صورتی که نیازی به استفاده از آن نباشد، به راحتی قابل جمع‌آوری است و فضای زیادی را نیز اشغال نمی‌کند. از جمله سایبان‌های متحرک می‌توان به سایبان تاشو، سایبان کالسکه‌ای، سایبان چتری و سایبان کشویی اشاره کرد.

در منازل مسکونی، اغلب از سایبان‌های متحرک یا جمع شونده که انعطاف‌پذیری بالایی دارد استفاده می‌شود. در سایت سایبان برقی از فناوری و موتور برقی برای تولید سایبان استفاده می‌شود که در این حالت، امکان تنظیم خودکار ارتفاع و شیب این نوع سایبان‌ها وجود دارد. سایبان‌های جمع‌شونده، منجر به صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در فضا می‌شوند، زیرا در بالای سر وصل شده‌اند و در صورت وزش باد شدید و برف سنگین می‌توان آن‌ها را جمع‌آوری کرد. سایبان‌های جمع شونده بسته به دستی، موتوری یا کنترل از راه دور، قیمت متفاوتی دارند.

در مرکز تولید سایبان، انواع مختلفی از سایبان‌ها تولید می‌شود. از جمله این سایبان‌ها می‌توان به  موارد زیر اشاره کرد:

 • سایبان پارکینگی
 • سایبان فنری یا بازویی
 • سایبان استخر
 • سایبان چتری
 • سایبان دو طرفه
 • سایبان کالسکه‌ای
 • سایبان تاشو
 • سایبان آکاردئونی
 • سایبان پاویلیون
سایبان پارکینگی چیست؟

این نوع سایبان، در سایز‌های مختلف و به صورت ثابت یا متحرک در شرکت سایبان تولید می‌شود. این نوع سایبان، متداولترین نوع سایبان‌ها است که برای پوشش سقف پارکینگ وسایط نقلیه موتوری، خودرو و موتور استفاده می‌شود. در محوطه‌ها و فضا‌های روباز، برای ایجاد محیط و فضای مناسبی برای پارک خودرو‌ها از این نوع سایبان استفاده می‌شود. لذا این نوع سایبان برای مراکز اداری و تجاری که محوطه روباز دارند بسیار مناسب است. همچنین این نوع سایبان در ورودی منازل، هتل‌ها، ورودی مراکز تجاری و مجتمع‌های گردشگری و تجاری نیز به عنوان پوشش و مراقبت از ورود باران و برف و گرد و خاک به داخل ساختمان کاربرد دارد. در صورتی که برای محوطه منزل یا فضای اداری و تجاری خود نیاز به ایجاد سایبان پارکینگی دارید با شرکت سایبان تماس بگیرید.

سایبان فنری چیست؟

در تولیدی انواع سایبان، سایبان فنری نوع دیگری از سایبان‌های پرطرفدار و پر استفاده است. اغلب در بالای درب ورودی و ویترین مغازه‌ها و مکان‌های عمومی و پر تردد نصب می‌شود. این سایبان، ضمن ممانعت از خیس شدن وسایل و کالا‌ها و محصولات چیده شده در کنار مغازه، جلوگیری از نفوذ نور آفتاب در گرمای تابستان به داخل مغازه و ایجاد سایه خنک مناسب، دید بهتری درباره ویترین مغازه‌ها به عابران و مشتریان می‌دهد.

استفاده از تبلیغات و درج لوگو و برند شرکت‌ها و محصولات و نیز رنگ‌بندی‌های مختلف از جمله ویژگی‌های مهم این نوع سایبان است. به عبارت دیگر، این نوع سایبان، کاربری تبلیغی و بازاریابی نیز دارد. به این سایبان، سایبان بازویی نیز اطلاق می‌شود. زیرا در دو طرف از بازو‌های فلزی و محکم برای باز و بسته کردن سایبان استفاده می‌شود. برای مشاوره در خصوص نحوه استفاده از سایبان فنری، با شماره تلفن شرکت سایبان تماس بگیرید.

سایبان دو طرفه چیست؟

برای مشاوره در خصوص سایبان دو طرفه با شرکت سایبان تماس بگیرید. سایبان‌های دو طرفه برای پوشش و مسقف کردن فضا‌های روزباز کاربرد وسیع دارد. به ویژه رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌ها، استراحت‌ گاه‌های گردشگری، مراکز زیارتی، محوطه‌های زیارتگا‌ه‌ها و مساجد و امام‌زاده‌ها برای فراهم‌سازی فضای مناسب برای انجام مناسک مذهبی و نماز جماعت. سازه اصلی این نوع سایبان، به عنوان ستون در وسط قرار دارد و پوشش آن از پارچه‌ها و متریال‌های باکیفیت است. به این ترتیب، در شرایط مختلف آب و هوایی مختلف قابل استفاده است

شرکت سایبان، تولیدکننده انواع سایبان کالسکه‌ای

سایبان کالسکه‌ای، از جمله دیگر تولیدات شرکت سایبان، کاربری‌های مختلف و متنوعی دارد. برای ایجاد سایه و جلوگیری از ورود نور آفتاب به درون منازل و مغازه‌ها و هم برای زیباسازی و دکور بالکن، تراس و محیط از این نوع سایبان استفاده می‌شود. از سوی دیگر، برای تبلیغات نیز از این نوع سایبان استفاده می‌شود. سایبان کالسکه‌ای از رنگ‌بندی و تنوع طراحی بالایی برخوردار هستند. در شرکت سایبان، انواع مختلفی از سایبان کالسکه‌ای در طرح‌ها و رنک‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود.

سایبان تاشو چیست؟

برای مشاوره در خصوص استفاده از سایبان تاشو، با شماره تلفن شرکت سایبان تماس بگیرید. سایبان‌های تاشو در انواع مختلف برقی، دستی، ثابت و متحرک تولید می‌شوند. قابل حمل بودن یکی از ویژگی‌های مهم این نوع سایبان است زیرا کاربری‌های مختلفی را در فضا‌ها و موقعیت‌های مختلف فراهم می‌کنند. استفاده به عنوان پارکینگ خودرو، ایجاد فضای استراحتگاه موقتی، مسقف کردن فضا‌های فروشگاهی موقتی، از جمله کاربرد‌های این نوع سایبان است. در اغلب خانه‌ها ویلا‌هایی که استخر دارند نیز می‌توان از این نوع سایبان استفاده کرد. زیرا افزایش حریم خصوصی و نیز جلوگیری از کثیف شدن آب استخر را… دارند.

سایبان چتری چیست؟

پراستفاده‌ترین و پرفروش‌ترین نوع سایبان، سایبان چتری است و شرکت سایبان نیز انواع مختلف سایبان‌های چتری را تولید می‌کند. این نوع سایبان، ساخت و طراحی ساده‌ای داشته و البته در رنگ‌بندی و طرح‌های مختلف تولید می‌شود. در محیط‌های مختلف بازی، محوطه‌ها، پارک، باغ، فروشگاه‌های روباز، پارکینگ‌ها، سواحل، مراکز گردشگری و اصولاً در هر محوطه‌ای که فضای مسقف سریع و یا موقتی نیاز دارد قابل استفاده است. قابلیت جابجایی سریع و نصب آسان و سریع از جمله ویژگی آن است. متریال مورد استفاده در این نوع سایبان، برزنت، پارچه ترانزیتی، یا فلکسی است.

سایبان استخر چیست؟

برای کسب مشاوره در خصوص نوع سایبان مناسب برای استخر منزل و ویلای خود با شرکت سایبان تماس بگیرید. استخر‌ها و حوضچه‌ها، به دلیل تابش مداوم نور خورشید و نیز به این دلیل که در معرض گرد و خاک هستند، نیاز به نظافت مستمر دارند. استفاده از سایبان یکی از راه‌های جلوگیری از آلودگی آب استخر است. انواع مختلفی از سایبان‌های متحرک و ثابت برای استقاده به عنوان سایبان استخر کاربرد دارند. از جمله سایبان‌های پارکینگی، چتری، گلخانه‌ای، پاویلیون، کشویی، و…؛

سایبان آکاردئونی چیست؟

شرکت سایبان، تولید کننده انواع سایبان آکاردئونی، مناسب برای فضاهای مختلف است. سایبان آکاردئونی، نوعی سایبان جمع شونده است و کاربرد‌های مختلف دارد. پارچه این نوع سایبان، در زمان باز کردن و بستن، تا شده و جمع می‌شود. از این نوع سایبان برای ایجاد نمایشگاه‌های موقت، پارکینگ خودرو در هتل‌ها و مراکز و مجتمع‌های تجاری و خرید و فروش، تالار‌ها و فضا‌های روباز استفاده کرد. سازه این سایبان دارای چرخ است و به راحتی قابل حمل و نقل هستند. همچنین با استفاده از بازو و اهرم برقی، امکان تبدیل آن به سایبان برقی نیز وجود دارد.

سایبان پاویلیون چیست؟

برای مشاوره تخصصی در خصوص سایبان پاویلیون، با شرکت سایبان تماس بگیرید. سایبان پاویلیون یا سایبان گنبدی نوعی از سایبان ثابت است که از نظر جذابیت، معماری و طراحی، با سایر سایبان‌ها تفاوت بسیار دارد. پاویلیون، سایبانی با متریال پارچه کششی و به شکل مخروطی، خیمه یا گنبدی است. از این نوع سایبان برای ایجاد فضای مناسب برای پارک خودرو، ایجاد فضای نمایشگاهی، ایجاد فضای مناسب برای برگزاری سخنرانی و رویداد اجتماعی در محوطه‌ها و فضا‌های روباز و‌ایستگاه‌ها استفاده می‌شود. به دلیل فضای زیاد زیر سایبان، علاوه بر ایجاد سایه امکان قدرت عملکرد خوبی در زیر آن برای افراد فراهم می‌شود. به دلیل شکل خاص گنبدی و مخروطی این سازه، چشم انداز معماری و طراحی خاصی برای محیط‌ها و فضا‌های گردشگری، سیاحتی و تفریحی ایجاد می‌کند و در طراحی مدرن شهری از این سایبان استفاده زیادی می‌شود.

برای دریافت لیست قیمت محصولات درج شده در سایت سایبان و مشاوره درباره انواع سایبان‌های تولیدی، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

سفارش سایبان

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×