Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان اتومبیل

سایبان اتوموبیل

سایبان اتوموبیل محصولی است که می تواند به عنوان پارکینگ خودرو مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت بالای انواع ماشین و ظرافت آنها باعث شده تا اهمیت نگهداری از آنها هر روز بیشتر شود. سایبان خودرو به صورت متحرک و در دو نوع سایه بان برقی و دستی قابل تولید می باشد. برای آشنایی بیشتر با سایه بان ماشین ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

خرید سایبان اتومبیل

توضیحاتی در مورد سایبان اتوموبیل

با توجه به افزایش چشمگیر استفاده از خودرو، قطعا یک سری نیازها نیز در جامعه ایجاد شده که ارتباط مستقیم با ماشین دارند. برای مثال می توان به سایبان اتوموبیل اشاره کرد. اگر چادر یا سایه بان مناسبی برای خودروی شخصی خودمان داشته باشیم، این امکان فراهم می شود که راحت تر بتوانیم وسیله نقلیه خود را در برابر شرایط مختلف جوی حفظ کنیم. این کار کمک می کند تا ارزش ماشین حفظ شده و حتی این ارزش هر روز نیز بیشتر شود، زیرا قیمت خودرو با توجه به فاکتورهای مختلف در اغلب مواقع افزایشی است.

سایبان اتوموبیل را شرکت آقای سایبان از نظر ابعاد طبق سفارش مشتری می سازد. تا استفاده از این نوع سایبان بتواند نیاز مشتریان را برآورده سازد. سایبان خودرو را می توان به شکل های مختلفی ساخت که هر کدام از آنها کارایی مخصوص به خود را دارند و نمی توان یک مدل را بر دیگری برتری داد. کیفیت متریال و مواد اولیه تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت نهایی سایه بان دارد. با توجه به این موارد بهتر است در انتخاب شرکت سازنده سایه بان حساسیت بالایی داشته باشیم و بهترین تولید کننده را برای ساخت سایه بان ماشین انتخاب کنیم.

سایه بان خودرو
                                                                   سایه بان خودرو

تولیدی سایبان اتوموبیل (مرکز تولید سایبان اتوموبیل)

شرکت های تولیدی بسیار زیادی را می توان پیدا کرد که در زمینه تولید انواع سایه بان به خصوص سایبان خودرو در حال فعالیت می باشند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که ما باید همیشه به دنبال بهترین آنها باشیم. بهترین شرکت ها را اگر بخواهیم به طور کلی معرفی کنیم باید بگوییم شرکت هایی که سابقه بیشتری در زمینه تولید انواع سایبان دارند می توانند گزینه مناسبی برای جلب اعتماد جهت ساخت سایه بان خودرو می باشند.

علاوه بر تجربه، دیدن نمونه کارهای سایبان و مشاهده رضایت مشتریان می تواند فاکتور مهم دیگری برای شناسایی بهترین مرکز تولید سایبان اتوموبیل باشد. بدین ترتیب افرادی که قصد دارند ماشین خود را در بهترین شرایط ممکن نگهداری کنند بهتر است با توجه به فاکتورهای بسیار مهمی که در این بخش به آنها اشاره شد بهترین تولیدی سایبان اتوموبیل را پیدا کرده و سفارش خود را جهت ساخت سایه بان خودرو ثبت کنند. البته توجه به خدمات پس از فروش مثل نصب، تعمیر و… نیز دارای اهمیت است و نباید از این موارد نیز غافل شویم.

نمونه کارهای سایبان

چادر سایبان خودرو

یکی از موارد بسیار مهمی که در هنگام خرید چادر سایبان خودرو باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم، جنس روکش سایه بان است. روکش چادر سایبان اتوموبیل را بهتر است با توجه به شرایط جوی منطقه انتخاب کنیم. بدین ترتیب نمی توان یک روکش واحد معرفی کرد و آن را به عنوان بهترین روکش برای همه مناطق جغرافیایی کشور مورد استفاده قرار داد. این موضوع باعث شده تا انتخاب روکش در کیفیت سایه بان و افزایش رضایت مصرف کننده تاثیرگذاری بسیار زیادی داشته باشد.

برخی از روکش ها از جنس پارچه ای هستند و رطوبت را از خود عبور می دهند، اما در عوض به خوبی در برابر نور مستقیم آفتاب می ایستند و محیط زیر سایه بان را سایه نگه می دارند. این نوع روکش های برای مناطقی که بارندگی بسیار کم و در عوض تابش مستقیم نور آفتاب را در ساعات نسبتا طولانی شاهد هستیم.

با توجه به توضیحات ارائه شده این نوع روکش ها برای مناطق جنوبی کارایی نسبتا مناسبی دارند. برخی از روکش ها نیز به نحوی ساخته شده اند که به هیچ عنوان اجازه عبور رطوبت را نمی دهند اما قیمت بالاتری نسبت به روکش های پارچه ای دارند. این نوع روکش ها برای مناطق شمالی کشور که بارندگی ها در طول سال بسیار زیاد هستند، گزینه ایده آلی به شمار می روند.

نمونه کارها در اینستاگرام

انواع سایبان خودرو

سایبان اتومبیل دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها کارایی خاص خود را دارند. البته انواع سایبان خودرو ممکن است که از نظر ساخت با هم تفاوت هایی داشته باشند، اما از نظر کارایی با هم یکسان بوده و هدف نهایی همه آنها محافظت از بدنه خودرو در برابر عوامل مختلف جوی است. در اغلب موارد سایه بان خودرو از نوع بازویی ساخته می شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که خود سایبان بازویی نیز دارای انواع مختلفی است برای مثال می توان به نمونه های سیم بکسلی و زنجیری اشاره کرد.

سایبان بازویی از نوع زنجیری را می توان گزینه مناسب تری نسبت به نوع سیم بکسلی دانست. با توجه به جدید بودن سایبان زنجیری، معمولا این نوع از سایبان ها عملکرد بسیار مطلوب تری نسبت به سایبان سیم بکسلی دارند. حرکت نرم و راحت و بدون سر و صدا از جمله مزیت هایی به شمار می روند که سایه بان های زنجیری دارند. سایبان اتوموبیل را شرکت ایران سایبان مردی می توانند به شکل برقی یا سایه بان دستی تولید کنند. نوع برقی دارای عملکرد بهتر و قیمت بالاتری است. بدین ترتیب بر اساس نیاز خود و بودجه موجود می توان نوع سایه بان ماشین را انتخاب کرد.

سایبان خودرو در حیاط

به طور معمول نصب سایبان خودرو در حیاط خانه، ویلا، باغ و… انجام می شود. با توجه به بزرگ یا کوچک بودن حیاط می توان ابعاد سایبان را انتخاب کرد. اگر حیاط کوچک است می توان سایبان را به نحوی تهیه کرد که کل حیاط را پوشش دهد. با توجه به متحرک بودن سایبان ها می توان در هر زمانی که تمایل داشته باشید آن را باز کرده و در غیر این صورت آن را به حالت بسته نگه داشت.

ساخت سایبان خودرو

ساخت سایبان پارکینگ خودرو دارای مراحل مختلفی است که معمولا شرکت های سازنده باید همه این مراحل را یکی پس از دیگری انجام دهند تا بتوانند محصولی با کیفیت را تولید و به دست مشتری برسانند. اولین مرحله از ساخت سایبان پارکینگ ماشین، خرید مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز برای هر سایبان است. مواد اولیه شامل پروفیل های مورد نیاز و همچنین روکش سایبان و… می باشند. انتخاب مواد اولیه باید توسط کارشناس انجام شود تا بتوان از کیفیت نهایی سایبان اطمینان حاصل کرد.

برشکاری و جوشکاری از جمله مراحل ابتدایی ساخت انواع سایبان اتوموبیل محسوب می شوند. برای برشکاری و جوشکاری با توجه به جنس پروفیل های تهیه شده باید تجهیزات مناسبی در اختیار داشته باشیم. در مرحله بعدی اگر سایبان برقی باشد، باید سیم کشی های مربوطه و نصب تجهیزات مربوطه انجام شود. مرحله بعدی به مونتاژ سایبان مربوط می شود و هر کدام از قطعات مانند بازوها، گیربکس، موتور و روکش بر روی سایبان نصب می شوند. البته ممکن است برخی از قطعات در هنگام نصب در محل مورد نظر مونتاژ شوند.

مشخصات سایبان خودرو

سایبان خودرو دارای مشخصات بسیار زیادی است که اولین مشخصه آن میزان باز شوندگی آن است. معمولا بازشوندگی این سایبان ها 2.5 متر در نظر گرفته می شود که در صورت نیاز به سطح وسیع تر، می توان سایبان را به شکل دوطرفه تولید کرد. سایبان های دوطرفه امکان پوشش سطح وسیع تری را فراهم می کنند. بدین ترتیب اگر بیش از یک ماشین دارید و یا می خواهید علاوه بر ماشین وسایل دیگری را زیر چادر قرار دهید، بهتر است سایبان دوطرفه را انتخاب کنید.

سایبان اتوموبیل بهتر است به صورت اتوماتیک ساخته شود. سایبان های اتوماتیک شرایط را برای استفاده آسان و راحت فراهم می کنند. بدین ترتیب با فشار دادن دکمه ریموت می توان آن را باز کرد و یا در مواقعی که خودرو از پارکینگ خارج می شود می توان به راحتی با فشار دادن دکمه ریموت سایه بان را جمع کرد. این موضوع کمک می کند تا بتوان استفاده بهینه تری از سایبان اتوموبیل داشت.

قیمت سایبان اتوموبیل

سایبان اتوموبیل را شرکت های سازنده با قیمت های مختلفی تولید و به دست مصرف کننده می رسانند. این موضوع به خاطر تاثیر عوامل مختلف در تعیین قیمت سایبان اتوموبیل است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت سایبان خودرو می توان به ابعاد آن اشاره کرد. هر چه ابعاد سایه بان ماشین بزرگ تر باشند مواد اولیه مصرف شده بیشتر شده و از طرفی زمان بیشتری صرف ساخت آن می شود. بدین ترتیب می توان ابعاد سایبان را مهمترین ملاک برای تعیین قیمت سایه بان خودرو دانست.

برقی بودن سایبان خودرو نیز از جمله عواملی است که به افزایش قیمت سایه بان خودرو منجر می شود. برقی بودن سایبان باعث می شود تا یک سری تجهیزات برای سایبان نیاز داشته باشیم که از مهمترین آنها می توان به موتور الکتریکی اشاره کرد. بدین ترتیب افرادی که به دنبال تهیه سایبان اتومبیل با قیمت مناسب هستند، بهتر است سایبان متحرک دستی را انتخاب نمایند.

سایبان حلزونی

سایت سایبان اتوموبیل

شاید در سال های دور سایت ها نقش چندان مهمی در خرید و فروش سایبان نداشتند. اما امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، سایت های بسیار زیادی توسط شرکت های تولید کننده سایبان راه اندازی شده است تا افرادی که قصد دارند به صورت غیر حضوری سفارش ساخت سایبان اتوموبیل را ثبت کنند، بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهند. سایت ایران سایبان یکی از قدیمی ترین سایت ها در زمینه فروش انواع سایبان به شمار می رود. سایبان اتوموبیل یکی از محصولات این سایت به شمار می رود که از آن می توان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کرد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×