Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان سیم بکسلی

سایبان مدرن امروزه برای بسیاری از استخرهای منازل و اماکن در شهرهای بزرگ، در فضاهای ویلایی برای لذت بردن از فضای بیرون نصب می شود.

مزایای داشتن یک سایه بان مدرن

با نصب سایبان بازویی مجتمع های تجاری، پاساژها و مراکز خرید در زمستان از بارش های مزاحم در امان هستند مزیت داشتن نور طبیعی در تمام طول روز از مزایای دیگر استفاده از سایبان بازویی مدرن می باشد.

قطعات مفصلی سایبان بازویی مدرن با ریخته گری آلومینیوم در قالب دایکست تهیه شده و سایر قطعات آلومینیوم این سایبان با استفاده از قالب اکسترود ساخته می شود. از آنجایی که اکثر قطعات سایه بان بازویی مدرن از جنس آلومینیوم می باشد. جهت استفاده در مناطق مرطوب مناسب تر می باشند و خوردگی کمتری در آن ها ایجاد می شود.

قیمت سایبان مدرن 

قیمت سایبان با توجه به عوامل زیر تعیین میشود:

متراژ سایه بان مدرن

مهمترین عامل در تعیین قیمت سایه بان مدرن، متراژ آن میباشد. سایبانمدرن هرچه ابعاد بزرگتری داشته باشد. قیمت تمام شده بیشتری نیز خواهد داشت.

برقی یا دستی بودن سایه بان مدرن 

در کل سایبان برقی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایبان دستی میباشد. چرا که در سایبان مدرن برقی از موتور توبلار و ریموت کنترل استفاده میشود. و همین مسئله قیمت تمام شده این مدل سایه بان را بالاتر میبرد.

نصب سایه بان 

نصب سایبان فاکتور مهم دیگری میباشد. که خریدار سایه بان مدرن  بایستی در محاسبات خود به آن توجه نماید. نصب انواع سایه بان بصورت جوشکاری  و رول بولت توسط نصابان حرفه ای شرکت آقای سایه بان انجام میشود.

خرید سایه بان مدرن 

جهت خرید سایه بان مدرن میتوانید با آقای سایبان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان خرید سایه بان بهره مند گردید. و بعد از آن میتوانید قیمت به روز آنواع سایبان را از کارشناسان آقای سایبان استعلام بگیرید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×