Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

شرکت آقای سایبان

معرفی آقای سایبان

سایت آقای سایبان با هدف ارتقای سطح کیفی سایبان ها و راحتی دسترسی به تولید کننده برتر انواع سایبان راه اندازی شده است. آقای مردی مالک سایت ایران سایبان اقدام به راه اندازی سایت آقای سایبان نیز نموده است. وبسایت رسمی آقای سایبان در اختیار مشتریان خرید سایبان قرار گرفته تا به راحتی با انواع سایبان آشنایی پیدا کرده و سایبان مورد نیاز خود را از بین انواع سایبان موجود در بازار پیدا کنند. بدین ترتیب افرادی که به سایت آقای سایه بان مراجعه می کنند، می توانند خرید موفقی را نسبت به سایر افراد تجربه نمایند.

 با مدیریت آقای مردی، شرکت آقای سایبان تاسیس گردیده است. حال با راه اندازی سایت آقای سایبان، قصد دارد دامنه فعالیت خود را گسترده تر نماید.

سایت آقای سایبان قصد دارد محصولات جدید و مدرن را به مشتریان معرفی نماید و اطلاعات کاملی در مورد هر کدام از این محصولات در اختیار کاربران قرار دهد. تا بتوانند از این طریق انتخاب درستی داشته باشند. اگر در هنگام انتخاب سایبان، فردی نتواند بهترین انتخاب را انجام دهد، ممکن است هم هزینه بیشتری را پرداخت نماید و هم کارایی مورد نظر را سایبان تهیه شده برای وی نداشته باشد. تولید و فروش انواع سایه بان در سالهای اخیر تبدیل به یکی از کارهای تخصصی شده و برخی از افراد بدون دانش کافی و نداشتن گواهینامه های لازم وارد این حیطه شده و محصولات نامرغوب به دست مشتریان می رسانند. وبسایت رسمی آقای سایبان با هدف جلوگیری از ارائه محصولات غیر استاندارد راه اندازی شده و بر این امر مهم پایبند است.

آقای سایه بان
آقای سایه بان

چشم انداز آقای سایبان

چشم انداز سایت آقای سایبان، صادرات انواع سایبان است. با توجه به کیفیت محصولاتی که در این سایت عرضه می شوند، این موضوع دور از انتظار نبوده و با فعالیت مداوم و مستمر و بازاریابی اینترنتی مناسب می توان در آینده ای نه چندان دور آقای سایبان را به عنوان یکی از سایتهای معتبر بین المللی در عرضه انواع سایبان دانست. البته صادرات نیز قواعد و قوانین مربوط به خود را داشته و هیچ کاری به سادگی انجام نخواهد شد و هیچ موفقیتی به آسانی حاصل نخواهد شد.

افزایش توان رقابتی در قیمت و کیفیت سایبان ها، یکی دیگر از چشم اندازهای سایت آقای سایبان است. با افزایش توان رقابتی در کیفیت و قیمت سایبان ها این امکان فراهم می شود که بتوا علاوه بر تولیدکنندگان داخلی، تولید کنندگان خارجی را نیز پشت سر گذاشت. زیرا توانایی در تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، امری است که هر شرکتی از عهده آن بر نمی آید. با توجه به افزایش توان رقابتی در قیمت و کیفیت سایبان ها، آقای سایبان تبدیل به یکی از سایت های یکه تاز در امر فروش سایه بان شده است.

رسالت آقای سایبان

تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا و بر اساس نیازهای مشتری، رسالت وبسایت رسمی آقای سایبان است. معمولا سایبان مانند هر محصول دیگری باید بر اساس استانداردهای روز دنیا ساخته شود، در غیر اینصورت نمی تواند انتظاراتی که از آن می رود را برآورده سازد. بدین ترتیب هر شرکتی که در تولید سایبان کوتاهی کند و اصول ساخت و استانداردهای لازم را در تولید انواع سایه بان به کار نگیرد، مسیر خود را از موفقیت جدا کرده و در مدت زمان کوتاهی جایگاهی هم اگر در بین مشتریان پیدا کرده، از دست خواهد داد.

برای افزایش کیفیت محصولات سایت آقای سایبان، کارهای بسیار زیادی انجام شده است. برای مثال استفاده از قطعات و مواد اولیه با کیفیت و استاندارد یکی از مواردی است که به افزایش کیفیت سایه بان ها کمک می کند. معمولا اگر از مواد اولیه استاندارد استفاده نشود، عمر سایه بان کاهش می یابد و این موضوع می تواند برای مصرف کننده ضرر و زیان های زیادی را به دنبال داشته باشد. بدین ترتیب شرکت ایران سایبان که تولید کننده همه محصولات ارائه شده در سایت آقای سایبان بوده، بهترین و مرغوبترین مواد اولیه و قطعات جانبی را برای تولید انواع سایبان به کار می گیرد.

شرکت ایران سایبان توانسته همه سایبان هایی که در سایت آقای سایبان عرضه کرده را به نحوی تولید نماید که با بهترین برندهای اروپایی توان رقابت داشته باشند. بدین ترتیب با خرید سایبان از سایت ایران سایبان، میتوان خیال خود را از بابت کیفیت و کارایی سایه بان جمع کرده و این موضوع را باید مد نظر داشت که هیچ شرکت دیگری در ایران توان رقابت با این محصولات را نداشته و امکان تولید سایبان با چنین کیفیتی در حال حاضر برای هیچ شرکت داخلی مقدور نمی باشد.

آقای سایبان
آقای سایبان

هدف آقای سایبان

هدف اصلی سایت آقای سایبان، معرفی محصولات با کیفیت بالا و ایجاد توانایی در افراد مختلف برای شناخت سایبان باکیفیت از نوع بی کیفیت است. برخی از افراد به خاطر اطلاعات ناقصی که دارند، ممکن است به خاطر شباهت هایی که محصول تقلبی با محصول درجه یک داشته، دچار اشتباه شوند. آشکار سازی تفاوت های سایه بان مرغوب از نوع نامرغوب برای مشتریان، هدفی است که سایت آقای سایبان دنبال کرده و از هیچ تلاشی برای رسیدن به این امر مهم دریغ نخواهد کرد.

فروش انواع سایه بان

شرکت آقای سایبان با شماره ثبت 570730 تنها شرکت تخصصی تولید،فروش، نصب و خدمات انواع سایبان و چادر در کشور میباشد.

شرکت آقای سایبان با مدیریت مهندس مردی تنها تولید کننده دارای ثبت اختراع سایبان در کشور میباشد. (شماره ثبت:13915014000302821)

شرکت تولیدی آقای سایه بان، دارای 50 سال تجربه درخشان در زمینه تولید،نصب و فروش انواع سایبان و چادر در کشور میباشد. که با لطف خدا و تکیه بر  پشتکار و سختکوشی پرسنل خود، موفق به صادرات انواع سایبان به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی نظیر انگلستان، آلمان و نروژ شده است.

محصولات شرکت آقای سایبان عبارتنداز:

سایبان برقی، سایبان دستی، سایبان کالسکه ای، سایبان چتری، آلاچیق، سایبان فنری، سایبان بازویی، سایبان زنجیری، سایبان سیم بکسلی، چتر پایه کنار، چترپایه وسط، سایبان تراس، سایبان ماشین، سایبان بالکن، سایبان حیاط، سایبان ویلا، سایبان کانکس، سایبان پنجره، سایبان درب، سایبان هوشمند، سایبان اتوماتیک، سایبان متحرک، سایبان تبلیغاتی، چتر تبلیغاتی، فروش گیربکس سایبان، فروش میله سایبان(هندل سایبان)، فروش موتور سایبان، فروش پارچه پی وی سی و …

خدمات شرکت آقای سایبان:

شرکت آقای سایبان طیف وسیعی از خدمات در زمینه سایبان را انجام میدهد از جمله انها میتوان به:

تعویض روکش سایبان، تعمیر انواع سایبان، تعویض موتور سایبان، تعمیر موتور سایبان، تعویض گیربکس سایبان، تعمیر گیربکس سایبان، تعویض بازوی سایبان، تعویض گیربکس سایبان کالسکه ای، تعمیر گیربکس سایبان کالسکه ای، تعمیرات سایبان فنری، تعمیرات سایبان بازویی، تعویض روکش سایبان و…

برخی از مشتریان اقای سایبان:

شرکت ایرانسل، شرکت همراه اول، شرکت رایتل،صنایع لبنی دامداران، صنایع لبنی صباح، شرکت کیمبال، اب معدنی دیزین، ماالشعیر شمس، مالشعیر جوجو، آب معدنی بلومر، پمینا، چای فامیلا، سامسونگ، ال جی باروژ، لانجین، شرکت گلنوش، کاله، سولیکو، دنت

شرکت آقای سایبان فروش انواع سایبان را از طریق سایتهای زیر انجام میدهد:

سایت آقای سایبان                  WWW.AGHAYESAYEBAN.COM

سایت ایران سایبان                      WWW.IRANSAYEBAN.COM

سایت ایران سایه بان                WWW.IRANSAYEHBAN.COM

سایت سایبان ایران                       WWW.SAYBANIRAN.COM

آدرس: تهران، غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از خروجی اسلامشهر، شهرک علی اباد قاجار، جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:               44903002

کارشناس فروش:  09208199519

مدیریت:              09121694829 (مردی)

خدمات پس از فروش آقای سایبان

سایت آقای سایبان علاوه بر فروش انواع سایبان، خدمات پس از فروش بسیار خوبی نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است. نصب سایبان در محل مورد نظر توسط افراد متخصص یکی از خدمات پس از فروشی بوده که سایت آقای سایبان برای مشتریانی که تمایل به استفاده از این خدمات داشته، فراهم کرده است. عرضه قطعات مختلف سایبان که مصرفی بوده و احتمال خراب شدن آنها وجود دارد نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط سایت آقای سایبان برای مشتریان خود می باشد. استفاده از خدمات هزینه ای نه چندان زیاد را به دنبال دارد که تاثیر زیادی بر روی استقبال از سایبان های باکیفیت دارد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×