Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

نصب سایبان

نصب سایبان

برای نصب سایبان نکات مهمی وجود دارد که توجه به این نکات به شما کمک می کند تا این کار را به شیوه صحیح انجام دهید.

سفارش نصب سایه بان

 

اهمیت نصب سایه بان 

با توجه به تغییر شرایط اقلیمی و افزایش دما، نیاز به استفاده از سایه بان بیشتر از گذشته احساس می شود. نصب سایبان به منظور ایجاد یک سرپناه و محافظت در برابر اشعه زیان بار خورشید صورت می گیرد. علاوه بر این، سایه بان به عنوان یکی از عناصر ضروری برای طراحی دکوراسیون در فضای باز نیز محسوب می شود. همچنین استفاده از سایبان تبلیغاتی، جنبه تبلیغات و بازاریابی دارد. در این مطلب ابتدا تعدادی از مدل های پرطرفدار انواع سایبان را به شما معرفی می کنیم و در ادامه نکات کاربردی را به شما معرفی می کنیم که برای نصب انواع سایبان می تواند به شما کمک کند. تا پایان همراه ما باشید.

نصب سایه بان

نصب سایبان به منظور ایجاد یک سرپناه و محافظت در برابر اشعه زیان بار خورشید صورت می گیرد.

نصب سایبان در حیاط و تراس

برای ایجاد یک پارکینگ اختصاصی و یا یک محیط دلچسب برای گذراندن اوقات فراغت، نصب سایبان در حیاط منزل پیشنهاد می شود.‌ با این کار در حیاط منزل یک مکان مناسب برای پارک کردن خودرو فراهم می شود. و در عین حال فضایی فراهم می شود که افراد بتوانند در حیاط باشند بدون اینکه در معرض تابش نور خورشید باشند. اما استفاده از سایه بان مختص حیاط و فضای بزرگ نیست بلکه در فضای کوچک مثل بالکن آپارتمان ها، نصب سایبان تراس می تواند یک فضای امن و راحت را فراهم کند.

اجرای سایبان تبلیغاتی؛ یک روش مفید تبلیغاتی

با توجه به افزایش هزینه تبلیغات در سال های اخیر، اکثر افراد به دنبال روش های کم هزینه اما موثر برای تبلیغات هستند. یکی از روش های مفید و در عین حال کاربردی، سایبان تبلیغاتی است. همچنین اکثر مغازه داران نگران صدمه دیدن اجناس ویترین در اثر تابش نور آفتاب در ساعات طولانی روزهای تابستان هستند. با نصب سایبان مغازه نه تنها به این نگرانی پایان می دهند بلکه می توانند با چاپ نام برند، لوگو و شعارهای تجاری رهگذران را تشویق کنند که به داخل مغازه بیایند. همچنین با سایه ای که ایجاد می شود مشاهده ویترین مغازه برای مشتریان راحت تر می شود.

در ادامه مطلب به بررسی انواع پرطرفدار سایه بان می پردازیم که هم به عنوان سایبان مغازه کاربرد دارند. و هم برای نصب در حیاط و تراس پیشنهاد می شوند.

انواع سایبان

 1. نصب سایبان کالسکه ای

این مدل از سایبان برای افرادی که به سبک کلاسیک علاقه دارند بسیار مناسب است. با نصب سایبان کالسکه ای، یک دکوراسیون زیبا در حیاط و تراس فراهم می شود. همچنین استفاده از آن در ورودی مغازه باعث جلب توجه رهگذران می شود.

 1. سایبان چتری

سایبان چتری طرفداران زیادی دارد. این مدل شامل یک پایه و یک پوشش چتر مانند است. بسته به سایز قسمت چتری، مساحتی که پوشش می دهد متغیر است. در نوع متحرک آن به راحتی می توان سایه بان را جابه جا کرد. نصب سایبان چتری برای صاحبان کافه و رستوران و حتی نمایشگاه های موقت هم پیشنهاد فوق العاده ای است.

 1. نصب سایه بان فنری

نصب سایبان فنری یک پیشنهاد ویژه برای افرادی است که به دنبال راهی برای فرار از اشعه های نور خورشید در روزهای گرم تابستان هستند. بازوهای تعبیه شده در ساختمان این آن برای باز و بسته شدن هستند به همین دلیل به این نوع سایبان، سایبان بازویی هم می گویند. در هنگام نصب سایبان بازویی استفاده از یک موتور الکتریکی، آن را به یک سایه بان برقی تبدیل می کند. البته نصب آن به صورت دستی هم امکان پذیر است که در این صورت باز و بسته شدن توسط گیربکس و میله سایبان صورت می گیرد. بر اساس نوع تجهیزات به کار رفته در قسمت بازو، می توان این سایبان را به دو نوع سایبان زنجیری و سیم بکسلی تقسیم بندی کرد. در مدل زنجیری در قسمت بازو از زنجیر و در مدل سیم بکسلی از سیم بکسل استفاده می شود. هزینه نصب سایبان زنجیری در مقایسه با نصب سایبان سیم بکسلی بیشتر است زیرا استفاده از زنجیر باعث افزایش کارایی، استحکام در برابر وزش باد و افزایش طول عمر سایه بان می شود.

 سایه بان فنری یا بازویی برای حیاط و تراس و به خصوص مغازه ها انتخاب بسیار مناسبی است.

مراحل نصب سایه بان

 1. در ابتدا کارشناسان مربوطه به محل اعزام می شوند تا بر اساس خواسته مشتری و همچنین فضای مورد نظر، نوع سایه بان مناسب را مشخص کنند.
 2. اندازه گیری های دقیق صورت می گیرد.
 3. در کارگاه های مربوطه وسایل و تجهیزات مورد نظر تولید می شوند.
 4. وسایل و تجهیزات به مکان مورد نظر منتقل می شوند.
 5. پایه های U شکل با زاویه 90 درجه نسبت به سطح زمین با فاصله معین روی دیوار نصب می شوند.
 6. دو نفر از افراد محور اصلی سایبان را داخل حلقه های U شکل قرار داده و آن را ثابت می کنند.
 7. در مرحله آخر نصب، سایبان مورد تست قرار می گیرد تا مشخص شود کار به شیوه صحیح انجام شده است.

 

نصب انواع سایه بان و نکات مهمی که بایستی به آن ها توجه کرد.

برای نصب انواع سایبان و چادر به این نکات توجه کنید:

 1. برای نصب سایبان به سراغ افراد با تجربه بروید.
 2. در نصب سایبان برقی به خصوص در حیاط منزل توجه کنید که از موتورهای بی صدا استفاده کنید که در هنگام باز و بسته شدن صدای ناهنجار ایجاد نکند.
 3. برای انتخاب جنس سایه بان شرایط آب و هوایی منطقه را مد نظر قرار دهید.
 4. جنس پایه های سایبان به گونه ای انتخاب شود که بتوانند وزن سازه را تحمل کند.
 5. با توجه به فضای مورد نظر ابعاد و اندازه دقیق سایه بان را مشخص کنید.
 6. در نصب سایبان جمع شو (تاشو) به جهت باز و بسته شدن سایه بان دقت کنید.
 7. نصب سایه بان اتوماتیک نسبت به نصب سایبان دستی هزینه بیشتری را به شما تحمیل می کند اما کارایی زیاد آن باعث می شود تا این هزینه زیاد جبران شود.

جنس پایه های سایبان بایستی به گونه ای انتخاب شود که بتوانند وزن سازه را تحمل کند.

نصب چادر مغازه و سایبان به صورت اصولی 

اگر نصب سایبان به شیوه صحیح انجام نشود یا از متریال و تجهیزات نامرغوب و با کیفیت استفاده نشود خطرات زیادی را به همراه دارد. زیرا هر گونه سهل انگاری در این زمینه می تواند علاوه بر ایجاد صدمات جانی برای افرادی که زیر سایبان هستند و یا عابران پیاده ای که در حال عبور از کنار مغازه ها هستند، باعث ایجاد صدمات مالی به خودروهایی می شود که در پارکینگ قرار دارند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای ثبت سفارش به سراغ شرکت های معتبر و نام آشنا در این حوزه بروید. بعد از آماده شدن سفارش، نصاب سایبان در محل حاضر می شود و این کار تحت نظارت افراد خبره در این زمینه صورت می گیرد. در این صورت علاوه بر اطمینان از جنس متریال، نصب به شیوه صحیح هم انجام می گیرد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×