Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

قیمت سایبان

قیمت سایبان

قیمت سایبان فاکتور مهمی در انتخاب و سفارش آن میباشد. امروزه سایبان چه در روزهای گرم تابستان و چه در روزهای برفی زمستان برای فروشگاه ها و منازل ضروری است. بنابراین داشتن اطلاعات کافی درباره قیمت سایبان می توانید پروسه خرید را کامل تر و دقیق تر سازد. چرا که این قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد.

عوامل موثر برقیمت سایبان

قیمت سایبان با توجه به فاکتورهای زیر تعیین میشود:

نوع سایبان 

مدل سایبان 

اندازه سایبان

متریال مورد استفاده در سایبان

برقی یا دستی بودن سایبان

چاپ طرح و تبلیغات روی سایبان

نصب سایبان

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه نسبت به کارایی آن مناسب است یا نه؟

قیمت سایبان مغازه طبیعتا بر اساس نوع، کارایی، جنس و بسیاری موارد دیگر متغیر بوده و نمی توان نرخ ثابتی برای آن در نظر گرفت. با این وجود شما از هر نوع سایبان مغازه با کیفیتی هم که استفاده کنید در هر حالت هزینه منطقی برای شما در بر خواهد داشت. چرا که این نرخ و هزینه در برابر کارایی آن بسیار ناچیز بوده و می تواند رضایت کامل شما را جلب نماید. بنابراین پاسخ این سوال که آیا قیمت سایبان مغازه نسبت به کارایی آن مناسب است یا خیر را بررسی کردیم اما اکنون بایستی به این نکته توجه کنیم که این قیمت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایبان مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایبان مغازه به عوامل زیادی مانند برقی بودن، متریال به کار برده شده در آن، نوع پارچه، سایز و اندازه، اسکلت و کیفیت کار سازنده بستگی دارد. طبیعتا در سایبان هایی که برقی می باشند و یا توسط ریموت کنترل می شوند، قیمت بالاتری در نظر گرفته می شود. همچنین پارچه ای که قسمت اصلی سایبان را تشکیل می دهد نقش بسزایی در سایبان دارد. به همین دلیل معمولا سایبان مغازه با کیفیت در مقایسه با سایر آن ها که توجه زیادی به کیفیت پارچه نشده است تفاوت بسیاری خواهد داشت. سایبان با کیفیت باید از هر نظر کیفیت مطلوب را داشته باشد، بنابراین به جز پارچه، اسکلت آن نیز اهمیت زیادی دارد. البته نوع برقی و دستی سایبان های مغازه در اسکلت بندی نیز تفاوت هایی دارند که می تواند باعث اختلافات قیمتی در آن ها گردد. اما شاید یکی از تاثیرگذارترین موارد بر روی قیمت سایبان مغازه، مدل و نوع آن می باشد. سایبان های کالسکه ای، تبلیغاتی، سایبان فنری، بازویی و سایر مدل های تولید شده قیمت های متفاوتی به همراه دارند. بنابراین شما هستید که انتخاب می کنید کدام مدل مناسب مغازه و فروشگاه شما بوده و براساس آن چه بودجه ای نیاز خواهید داشت.

قیمت سایبان برقی -02

قیمت سایبان مغازه با کیفیت بالاتر است…

قیمت سایبان مغازه با کیفیت یقینا با نوع بی کیفیت در مدل مشابه خود تفاوت دارد. البته این بدین معنا نیست که سایبان ارزان لزوما بی کیفیت خواهد بود. گاهی اوقات ممکن است شرکت تولیدی و یا وارد کننده به دلیل سیاست های کاری خود قیمت پایین تر از رقیبان خود ارائه دهد و این اختلاف قیمت لزوما به دلیل کیفیت پایین نیست. اما گاهی نیز سایبان مغازه ارزان ممکن است کیفیت درجه یک را نداشته باشد و استفاده از پارچه و سایر متریال بی کیفیت باعث افت قیمت آن گردد. بنابراین بایستی در هنگام خرید سایبان ارزان، دلیل این اختلاف قیمتی را بررسی نمایید. به عنوان مثال سایبان برقی با کیفیت مطمئنا بایستی قیمتی بالاتر از سایبان برقی داشته باشد که پس از چند مدت استفاده دیگر کارایی ندارد. لذا سایبان برقی ارزان شاید مناسب تمامی فروشگاه ها یا خریداران نباشد. توصیه می کنیم هنگامی که برای خرید هر نوع تکنولوژی هزینه ای پرداخت می کنید، خیلی به جنبه مادی آن توجه نکنید چرا که قیمت کارایی و کاربرد آن برای شما بالاتر از نرخ واقعی است.

سفارش سایبان

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×