Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

” آقای سایبان، سایبانی مطمئن برای شما “

سایبان دیواری

سایبان دیواری

سایبان دیواری نوعی سایبان است. که برای نصب آن از دیوار کمک می‌گیرند. دهنه این سایبان‌ها 3 الی 6 متر و میزان بازشوی آنها 2.5 الی 3 متر می‌باشد.

توضیحاتی در مورد سایبان دیواری

سایبان دیواری به سایبان هایی اطلاق می گردد. که برای نصب آنها از دیوار کمک گرفته می شود. حداقل یک سمت این سایبان ها بر روی دیوار نصب می شود. این نوع از سایبان ها با توجه به اینکه از دیوار به عنوان تکیه گاه استفاده می کنند، مقاومت بسیار بالایی دارند. معمولا افرادی که می خواهند سایبانی بسیار مقاوم در برابر بادهای شدید و بارش برف و باران داشته باشند، می توانند از این سایبان ها استفاده کنند.

سایبان دیواری نصب راحت تری نسبت به سایر سایبان ها دارد. این موضوع به خاطر کمک گرفتن از دیوار است. استفاده از دیوار باعث می شود تا نیاز به ستون های کمتری داشته باشیم. کاهش ستون ها می تواند به صرفه جویی در وقت و هزینه ها کمک بسیار زیادی بکند. سایبان دیواری را در منازل بیشتر از سایر مکان ها مورد استفاده قرار می دهند. این موضوع به خاطر عدم نیاز به پایه های متعدد است. وجود پایه های سایبان می تواند فضای حیاط را اشغال کند. زمانی که سایبان پایه های کمتری دارد، فضای حیاط نیز دلبازتر می شود.

نصب سایه بان دیواری

میزان بازشو سایه بان دیواری

یکی از سوالات رایجی که در مورد سایبان دیواری مانند سایر سایبان ها می شود. درباره مقدار بازشوی آن است. اینکه آقای سایه بان چه مقدار بازشو برای این سایبان ها در نظر میگیرد. تفاوت چندانی با سایر سایبان ها ندارد. معمولا میزان بازشو به نحوی در نظر گرفته می شود. که مقدار مناسبی سایه ایجاد شود. سایه ایجاد شده، باید حداقل توانایی پوشش یک ماشین را داشته باشد. این موضوع باعث می شود. تا افرادی که برای ماشین خود نیاز به سایبان پارکینگ دارند، بتوانند از این سایبان ها استفاده نمایند.

میزان بازشو استانداردی که برای سایه بان دیواری در نظر گرفته شده، دو و نیم متر است. البته در صورتی که نیاز به سایبانی با مقدار بازشوی بیشتری باشد. این امکان وجود دارد که بازشوی این سایبان ها سه متر در نظر گرفته شود. دهنه این نوع از سایبان ها نیز متفاوت در نظر گرفته می شود. 3 الی 6 متر بازه ای است که می توان برای دهنه این نوع از سایبان ها در نظر گرفت. با توجه به ابعادی که در اینجا اشاره شده، می توان نتیجه گرفت. که سایبان دیواری می تواند بسیار کاربردی باشد. این سایبان ها به عنوان پارکینگ یک تا چند خودرو قابل استفاده می باشند.

سایه بان دیواری

فروش سایبان دیواری

شرکتهای آقای سایبان و ایران سایه بان می توانند سایبان دیواری را از راه های مختلفی به مشتریان خود عرضه کنند. یکی از این روش ها عرضه حضوری محصولات است. که روشی سنتی به شمار می رود. و همچنان افرادی هستند که آن را می پسندند. روش دیگری که وجود دارد عرضه آنلاین سایبان است. شرکت اقای سایبان  که در زمینه فروش آنلاین پیشگام بوده است. تبدیل به قدرت بسیار بزرگی در زمینه فروش سایه بان دیواری شده است. قیمت و کیفیت سایبان برای فروش اینترنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شرکت ایران سایبان انواع سایه بان دیواری را با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین به فروش می رساند.

قیمت سایه بان جمع شو دیواری 

قیمت سایه بان جمع شوی دیواری بر اساس ابعاد آن و مدلهای آن تعیین میشود. لازم به ذکر است قیمت سایه بان دیواری دستی کمتر از قیمت سایه بان دیواری برقی میباشد. 

خرید سایبان دیواری جمع شونده 

جهت خرید انواع سایبان دیواری میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا اینکه از طریق فرم زیر، سفارش سایه بان خود را بصورت اینترنتی تکمیل فرمایید. 

سفارش خرید سایبان دیواری

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×